Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Concurs constant @ Club ARENA (Suceava) Scris: Joi Dec 10, 2009 8:27 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Citat:
Ne-am gândit să îmbinăm distracţia, dansul, frumuseţea şi rezistenţa fizică cu utilul. Astfel, începând de joi, 1 Octombrie 2009, lansăm concursul I am a Super Girl.

Care-i ideea? Voi trebuie să veniţi în faţa pupitrului DJ-ului sau în locurile special amenajate şi să vă faceţi remarcate prin mişcările trupului şi costumaţie. Noi oferim câte o consumaţie de 50 de lei pentru fiecare fată aleasă pentru concurs, iar câştigătoarele din serile de joi şi vineri se vor lupta sâmbătă pentru un premiu de 50 de euro.

Câştigătoarele vor fi alese de DJ şi MC. Ei vor ţine cont şi de prezenţa cât mai numeroasă şi mai gălăgioasă a grupului de prieteni a concurentelor.

Club ARENA Suceava

Imagine
Mesaj Re: Concurs constant @ Club ARENA (Suceava) Scris: Vin Dec 11, 2009 2:12 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Super tare mă,se pare că toată lumea are acuma o răsplată pentru publicul călduros :D :D :D
Bine mă am prins ideea că fata câştigă bani dar dacă nu are pe cineva cu putere lângă ea, mă tem să nu vadă 3 ieşiri din club nu una :| :?
Eu sunt dispus să ajut fetele, îmi sacrific timpul pentru ele :P
...poate pe viitor se face concurs şi la bărbaţi, nu doar la sexul frumos ;)
În rest,foarte tare ideea cu gagicile :lol:
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair