Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ (..) Suceava Scris: Dum Mar 28, 2010 11:49 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
A fost memorabil.....


Pe lângă faptul că mulţumesc celor care ne-au ajutat şi fac parte din echipă, ţin să mulţumesc şi patronului unde am făcut aniversarea şi celorlalţi care erau acolo că au rezistat la ce am băgat toţi :D :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ (..) Suceava Scris: Dum Mar 28, 2010 3:05 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Cum zicea cineva ca e la moda sa lasi replyuri pe forum:

Super tare eventul !! :)

Noroc de Universallo ;)
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ (..) Suceava Scris: Dum Mar 28, 2010 6:00 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Dap...a fost grozav aseara, o aniversare pe cinste. Multumim tuturor celor prezenti, sper ca v-ati distrat si v-ati simtit bine alaturi de noi.

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ (..) Suceava Scris: Dum Mar 28, 2010 6:18 pm
simy92
Neconectat
Voluntar nou
Cu siguranta ne-am simtit bine alaturi de voi.Va mai asteptam cu mare drag pe la noi.Ne-a facut o deosebita placere sa va avem printre noi ati facut seara mai frumoasa felicitari :)
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ Club For You Suceava Scris: Dum Mar 28, 2010 11:44 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am adaugat fotografiile pe:

www.NightMusic.ro/fotografii
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ Club For You Suceava Scris: Lun Mar 29, 2010 1:10 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Si scurte filmari de la party:


Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ Club For You Suceava Scris: Lun Mar 29, 2010 7:20 am
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Bravo organizatorilor se vede ca a iesit o petrecere de nota 20...pacat ca unii dintre noi nam fost :cry: :cry: :cry:
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ Club For You Suceava Scris: Sâm Oct 15, 2011 3:55 pm
blonduradu
Neconectat
Voluntar nou
Imediat se implinesc 4 ani , multi inainteee!!!
Mesaj Re: 27 martie 2010 - 2 ani de NIGHT MUSIC @ Club For You Suceava Scris: Sâm Oct 15, 2011 6:11 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ohooo, mai avem acţiuni de terminat şi de ce nu de iniţiat, până când să împlinim 4 ani. :) Mulţumim oricum!
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair