Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 5 din 5 [ 50 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mar Apr 13, 2010 7:40 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
mai sunt o sarja de poze si de pe aparatul lui maryanucu, mai pot fi triate si din alea si adaugate, sunt cateva mortallllllllleeeee :lol:
are vreun giga arhiva, deci este de unde selecta :) luati legatura cu el :D
oricum, prea tare totul, sper ca nu i-a parut rau cuiva din cei care a venit ca s-au incumetat sa ni se alature :D
sa le para rau celor care nu au venit, nu isi inchipuie ce show au pierdut....
dar nu e ultima ocazie, probabil o sa mai continuam cu alte eventuri mai inspre vara, cand o sa se poata. astfel de eventuri ne dau curajul sa continuam, in pofida problemelor si conditiilor intampinate. totul .... pentru Trance si comunitate :X

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mar Apr 13, 2010 12:57 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
InocentEmotions scrie:

Cum sa nu ai voie sa asculti manele? Oricum stim cu totii ca ascultam manele acasa si in club ne prefacem ca vrem electronica :D


Uite-o ma cum se da de gol! De aia a inceput sa topaie cand mi-a zis ca "sunt usor ametita". Aha! Si era spre finalul serii. Rusinica Alina!!
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mar Apr 13, 2010 1:14 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Mda....a fost mortal :) . Am avut nevoie de vreo doua zile sa imi revin complet :D . Bravo tuturor Dj-ilor pentru seturile reusite si publicului pentru atmosfera creata, a-ti fost putini da buni.

Alina bine ai revenit printre noi.... :D

"Trotilul" ala e din " Al doilea razboi mondial"??? :lol:

Rasty sa ma ierte ca l-am luat in brate :lol:

Bj3y " WE CONTROL" pentru tine :D

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 14, 2010 8:26 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
ingredientele trotilului erau de anul trecut :lol: dar reteta, intr-adevar... trotil ca acel din al 2-lea razboi mondial, efect exploziv garantat :lol:
ms pt We Control, a mers si asa de 2 ori in setul vostru, nu stiu cati si-au dat seama ca s-a repetat :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 14, 2010 11:27 am
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
N-am prins trotil.. :(. me saaad
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 14, 2010 12:45 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
asta e riscul meseriei de dj, pierzi mare parte a distractiei. poate de-asta am preferat sa nu ma apuc de mixat, si sa ma bucur de muzica si de detaliile celelalte :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 14, 2010 12:51 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
bj3y scrie:
asta e riscul meseriei de dj, pierzi mare parte a distractiei. poate de-asta am preferat sa nu ma apuc de mixat, si sa ma bucur de muzica si de detaliile celelalte :)



daca esti cu "experienta" merg amandoua mana in mana. :mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 14, 2010 8:59 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
pai da :))) eu nu am pierdut ocazia sa gust din trotilul magic chiar daca era chiar cand mixam :)))
asa bunatate nu e de pierdut ;))
Multumesc tuturor care ati fost prezenti
si sryy pt gherlele aferente again

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Scris: Vin Apr 16, 2010 3:10 pm
octaviann0
Neconectat
Voluntar
ALinaaaaa ?! :D pe unde mai estii ca nu am auzit nimic de tine :-?
Mesaj Re: 10 aprilie 2010 - TNT #4 @ Club CLASS (Botoşani) Scris: Mie Apr 21, 2010 3:14 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
A fost completata colectia de poze cu cele realizate de marianucu.

Check it out: www.NightMusic.ro/fotografii !

+ video


Pagina 5 din 5 [ 50 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair