Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 12 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Dum Mai 04, 2008 8:41 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
DjScorpyon scrie:
@Nycotyn
"Deci se poate"...nuj ce ai vrut sa zici cu asta:))..ma uimesti
Avem 1 luna da?..2 eventuri au trecut..urmeaza Marco Briguglia..si crede'ma..in shock..o sa fie nebunia nebuniilor.."Tricourile negre" fac legea:))


Scorpyoane... 1. scrie-mi numele calumea :P
2. de ce am zis ca "se poate" ? pentru ca daca nu stii iti zice si vlad. ia vezi tu de fiecare data cati se anunta la un eveniment si cati vin ;) la asta m-am referit. totusi a fost bine si in Bogal :) ;)

3.Master te astept o data pe mess sa-ti cer o melodie :P ;) BAFTA ALL ;)



NEXT 9 MAI @ ShocK Fashion Club ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 3 Mai - Private Party [ members only ] Scris: Dum Mai 04, 2008 10:59 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
MasterDeeJay scrie:
A fost mai mult private, desi a fost libera intrarea ..oricum super tare sambata ...mai ales ca la 4 lumea inca rupea ringul in doua, mai ales in fata pupitrului. Din pacate ... sucevenii au avut tren la 4:16 si ....s-a spart gasca, dar vorba aia vine 9 mai SHOCK FASHION CLUB cu Marco Brigulia si din nou "nebunii" vor fi night dar mai ales music :)))
Multumesc celor care au venit, dar si celor care nu au fost prezenti dar au sustinut evenimentul. Promit ca in fiecare luna sa avem o seara NIGHT MUSIC la Pascani si .... toata lumea sa viziteze pupitru ... si sa invarta butoanele of course, deci dj-ii ...pregatiti-va!
In alte ordine de idei ...bajetii .....vedeti cum faceti dar trebuie mai multe fete in asociatie, nu de alta, dar .... lipsesc neuronii si ideile fetelor ....
Gata cu mangleala ...ne vedem in SHOCK pe 9 mai la o super petrecere ..


Au venit multe fete la lansarea de la Office`s . Dar cand a fost vorba de iesit la evenimente in afara orasului se pare ca lumea se sperie :) Chiar daca am fost doar 14 membri la lansarea de la Pascani, nu cred ca s-a observat asta la cata atmosfera s-a facut ;)

Nu ma credeti? Listen to this [inregistrare de la lansarea din Pascani a Asociatiei "Youth Can Do It" ce organizeaza serile intitulate "Night Music" - explicatie pentru cei ce nu stiau :P ] :roll:


Cat despre..
Dj.NiCoTyN scrie:
de ce am zis ca "se poate" ? pentru ca daca nu stii iti zice si vlad. ia vezi tu de fiecare data cati se anunta la un eveniment si cati vin ;) la asta m-am referit. totusi a fost bine si in Bogal :) ;)


Fiind un hobby, fiecare are libera alegere daca doreste sa vina sau nu.

Cu toate acestea, prezenta numeroasa si in alte orase, la fel cum a fost in Office`s la lansarea din Suceava, ajuta mult la imagine. Cei ce raman in umbra nu vor fi cunoscuti de nimeni, chiar daca sunt membri.

Ramane ca sa adaug pe site inregistrarile audio, pozele si filmuletele de la evenimente ca sa poata vedea orice vizitator ce a ratat daca nu a participat si el la event ;)
Pagina 2 din 2 [ 12 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair