Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 23 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Sâm Mai 08, 2010 7:18 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

NIGHT MUSIC - Eveniment minimal/tech-house

Data: 14 Mai 2010
Locaţie: Oni Cafe (Suceava, Obcini, intersecţia Staţiunii cu Măgurei)
Ora: 22:00
Line-up: Andy Voinea, Silviucu
Intrarea: libera cu tricou/hanorac Night Music

Inregistrare video:



Fotografii:
http://nightmusic.ro/fotografii/Night%20Music%20@%20Eveniment%20minimal%20tech-house%20(Suceava)
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Dum Mai 09, 2010 6:15 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
See you there people ;) Let's have fun.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Lun Mai 10, 2010 9:10 pm
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Take and NightMusic t-shirt :) :)
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Lun Mai 10, 2010 9:34 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
SprinTe scrie:
Take and NightMusic t-shirt :) :)


Venim imbracati cu tricourile Night Music, clar :) Eu mi-am mai cumparat unul (thx squash, dar tot nu ai trecut sa-ti dau datoria :P), ca l-am oferit cadou al meu lui Rasty . In curand o sa-mi iau si un hanorac ca prinde bine de purtat si cand nu sunt evenimente :P

See ya friday!
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mar Mai 11, 2010 6:11 am
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Citat:
Venim imbracati cu tricourile Night Music, clar :) Eu mi-am mai cumparat unul (thx squash, dar tot nu ai trecut sa-ti dau datoria :P), ca l-am oferit cadou al meu lui Rasty . In curand o sa-mi iau si un hanorac ca prinde bine de purtat si cand nu sunt evenimente :P

See ya friday!

A meu trebuie sa vina :D
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mar Mai 11, 2010 10:30 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Care-şi mai anunţă prezenţa? :) Bănuiesc că vom fi un număr destul de mărişor de la noi..... ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mie Mai 12, 2010 2:53 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
eu cu marian probabil :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mie Mai 12, 2010 3:33 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Skeptic mai traieste?
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mie Mai 12, 2010 3:42 pm
Ferdy
Neconectat
Voluntar
Count me in.

Lucrez şi mă dedic developării de clipuri video pe YouTube.com !
http://www.youtube.com/IllusionEffect
Mesaj Re: 14 mai 2010 - Event minimal/tech-house @ Oni Cafe (Suceava) Scris: Mie Mai 12, 2010 4:11 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Preţurile sunt FOARTE ok.... muzica sunt sigur că va fi bună... deci let's have fun ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 3 [ 23 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair