Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Dum Mai 30, 2010 2:29 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
tu si masca ta .. ill beats nu ?

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Dum Mai 30, 2010 9:41 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Pe ultima suta de metri m-am decis sa merg, adica la 7 fara 20, si la 7 era autocarul, ultimul din ziua aia cu care puteam ajunge la iasi. M-am imbarcat cu marian si am plecat incolo, am ajuns cu bine la club, reintalnit cu poporul de la suceava, plus maniaku , care nu-l vazusem anul asta, si hai la distractie :D
Warmup-ul cu baietii a prins tare bine, a fost ok, nici prea mult, nici prea putin, numai bine cat sa fiu in motion :lol:
Am mentinut euforia toata noaptea, plus muzica, ce nu m-a dezamagit deloc.
Cat am prins din setul lui snatt&vix, a fost ok, numai bun de warmup, chiar neasteptat de banging.
De mr pit ce sa mai zic, meserie !!! rupeli una dupa alta, ma duceam la baie intr-o viteza ca sa nu cumva sa pierd prea mult din setul lui :lol:
A urmat nicotyn, care n-a iertat nimic, ceea ce a fost foarte bine, parerea mea. Astia aprindeau luminile si maturau pe jos si noi nu voiam sa plecam nici in ruptul capului, aia era muzica de plecat acasa ? poate pt altii, dar nu si pt mine. Au stins la loc luminile si au dat drumul inapoi la cele de club, si ne-au lasat in pace sa ne facem de cap pana la urma, cand n-am mai putut de rupt ce eram, nu ma mai tineau picioarele.
Am ramas cu o impresie tare buna dupa eventul asta, singura chestie ce m-a deranjat era mc-ul care nu prea stia nici romana, nici voce de mc nu avea. Mai bine si-ar fi tinut gura, trance-ul face singur atmosfera, nu era cazul sa se zbiere el si sa cheme fete pe cuburi :roll:
Multumim organizatorilor si alinei pentru ospitalitate :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Lun Mai 31, 2010 9:13 am
DjGabi
Neconectat
Voluntar
I missed it :cry:

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Mar Iun 01, 2010 3:00 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Ma bucur ca v am avut alaturi...
Poze and video very soon... din ce am eu..
MC ul... da.. pt tranceri nu si avea rostul dar pentru ceilalti prieteni care erau in club si nu erau obisnuiti numai cu muzica trance si fara o voce din cand in cand... a prins enorm de bine... voce de MC are, dar nu pt evenimente de acest gen, cat despre limba romana... dupa ce bause cu Pit cat bause... se intelege :lol:

Eu inca imi mai revin dupa eveniment.... si fac planuri de altul :D :D
Love u guys and hope to see you soon

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Mar Iun 01, 2010 8:38 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
1. Snatt & Vix




2. Mr. Pit




3. Tesla System




4. Video cap-coadă fac când revin de la facultate.


Enjoy and subscribe!!!

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Lun Iun 07, 2010 3:07 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am adaugat si compilatia oficiala :


Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Lun Iun 07, 2010 4:38 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Trebuie modificat Snat :lol: cu doi de T :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Lun Iun 07, 2010 6:15 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
done :shock:
Mesaj Re: 28 Mai 2010 - Trance Instead Of Drugs @ Club Skye Iaşi Scris: Mie Iun 23, 2010 12:09 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate si fotografiile pe www.NightMusic.ro/fotografii !
Pagina 3 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair