Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 17 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Mie Mai 19, 2010 5:25 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Todd scrie:
lol ?

de mine depinde daca vii la BT .. e eveeeeent :D


Mai depinde de ceva din familie,sper sa rezolv.
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Sâm Mai 22, 2010 4:07 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
See you tonight ;) Let's rock the place !

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Sâm Mai 22, 2010 10:38 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Sa-mi dati drepturile pt "parteneri de distractie" :))
Sorry ca nu am reusit sa vin seara asta. Sper ca v-ati distrat cu toate ca majoritatea sunteti rupti dupa seara petrecuta la Suceava :D
Poze, video, feedback...va dati seama ca asteptam cu totii
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Dum Mai 23, 2010 1:26 am
Todd
Neconectat
Voluntar
club gol. destul zis.
au fost mai multi de la Suceava decat la Botosani.

dar. Azzido da Bass - Dooms Night !!!!

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Dum Mai 23, 2010 3:26 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Parcă e mort Botoşaniul în perioada asta... ori criza... ori nu ştiu ce meci am auzit că era...ori vremea naşpa zilele astea... ori lumea s-a dilit... ori puţina promovare şi graba din partea patronului.... în fine... de ceva next time, anunţ trebuie cu minim 2 săptămâni înainte.



Noapte bună.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Dum Mai 23, 2010 7:33 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
mie mi-a placut.

azzido da bass a fost destul :lol:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 22.05.2010 - Gabriello, Tesla System, Bobbu @ Sensation (BT) Scris: Mar Mai 25, 2010 10:52 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
deci in primul rand inca nu eram refacut dupa eventul de vineri si nu prea eram in stare sa ma distrez. insa... am savurat muzica si seturile cu cea mai mare placere, fara sa ma manifest :D
intr-adevar nu era lume, si nici nu cred ca va fi vreodata lume in Sensation, e un club efectiv mort. Oricat ar investi si ar incerca sa faca patronul, nu cred ca o sa mai aiba succes vreodata. Nici promovare n-a fost ce-i drept, si nici voi nu cred ca trebuia sa acceptati eventul in orice conditii.
Oricum mi-a placut muzica, piese bine selectate in toate 3 seturile, am stat si le-am ascultat cu placere pana la urma, la 3 dimineata :D

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 2 din 2 [ 17 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair