Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj [12 martie 2011] 3 ani de NIGHT MUSIC @ STRIKERS Club (SV) Scris: Joi Feb 24, 2011 1:42 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
NIGHT MUSIC te invită la aniversarea a 3 ani de existenţă.

Imagine

În plus, TESLA SYSTEM şi invitaţii lor vă aşteaptă la o noapte incendiară cu prilejul aniversării a 2 ani de existenţă şi celebrarea celor 100 de episoade a emisiunii lor, VISIONARY SOUND. Cei doi componenţi ai proiectului se bucură de sprijinul unor artişti de talie mondială precum Tiesto, Ben Nicky, Paul van Dyk, bootlegul lor "Take A Special Moment Away" propulsându-i în celebrele emisiuni Tiesto's Club Life şi Paul van Dyk's Vonyc Sessions. (Detalii AICI)


Invitaţii speciali sunt STEFANNO b2b JULIANNO, doi tineri cu susţinere internaţională care s-au remarcat în ediţiile anterioare House Parade România şi au mixat alături de nume mari ale muzicii electronice internaţionale, cum ar fi Above & Beyond, Aly & Fila, Andy Moor, Marcel Woods, Talla 2XLC şi mulţi alţii. De ceva vreme aceştia au abordat cu succes şi partea de producţie, având susţinere de la artişti precum Judge Jules (emisiunea Weekend Warmup) sau Markus Schulz. (Detalii AICI)


Pentru o seară de neuitat, celor două proiecte ce sunt capul de afiş al serii, li se adaugă Adynis, Gabriello, Jovf Gorgee şi Airstate pentru a reîntregi gaşca "veche".

Locaţia aleasă de Tesla System pentru aniversarea celor 2 ani de existenţă este Club Strikers din incinta Iulius Mall Suceava şi totul va avea loc pe 12 Martie 2011.

NIGHT MUSIC 3rd ANNIVERSARY
TESLA SYSTEM's VISIONARY SOUND 100 EPISODES ANNIVERSARY



Data: 12 Martie 2011
Locaţie: Strikers Club Suceava

Line-up:
22:00 – 22:45 Adynis
22:45 – 00:00 Tesla System
00:00 – 01:15 Stefanno b2b Julianno
01:15 – 02:20 Jovf Gorgee b2b Gabriello
02:20 – 03:20 Airstate



Pentru rezervări luaţi legătura cu Nicotyn (0751 234 433).


Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC @ Club STRIKERS (SV) Scris: Joi Feb 24, 2011 2:35 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Mama ce oribil poate spune "Tesla System". Ca-mi vine mie sa citesc spoturile de promovare. Sincer!
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Vin Feb 25, 2011 4:46 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Cei care doresc rezervări la mese, contactaţi-mă pe messenger sau la telefon (scris mai sus).

Puteţi confirma prezenţa atât pe forum, cât şi pe Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=148312891896570


LET'S PARTY BIG STYLE :D

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Joi Mar 03, 2011 9:56 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
He he... rulează un spot video pe cele 3 mari ecrane LED din oraş (Bancă, Mărăşeşti, Centru) cu 200 de difuzări pe zi fiecare :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Vin Mar 04, 2011 10:23 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Ne vedem pe 12 ;)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Joi Mar 10, 2011 5:21 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
O sa ajung si eu dar mai spre dimineata.
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Vin Mar 11, 2011 10:19 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Hmm, cam n-am vazut entuziasm pe aici
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Sâm Mar 12, 2011 2:09 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Este, doar ca nu s-a scris pe forum :)
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Sâm Mar 12, 2011 2:25 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ne vedem diseară să ne distrăm cât pentru un an întreg. Precizez că va fi ultimul party trance organizat de mine în Suceava, din cauza multor chestii care s-au adunat în ultima vreme + lipsa masivă de timp liber.

S-a anunţat multă lume, va fi o seară pe cinste, aşa că vă aştept cu tot cheful de petrecut care-l aveţi.

Mulţumim partenerilor cât şi celorlalţi care au promovat evenimentul. Mulţumesc tuturor pentru susţinerea acordată şi ne vedem diseară acolo.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 12 martie 2011 - 3 ani de NIGHT MUSIC@ Club STRIKERS (SV) Scris: Sâm Mar 12, 2011 2:51 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ne vor onora cu prezenţa şi membrii Ligii Studenţilor Basarabeni din România din Bucureşti, Craiova, Braşov, Cluj, Constanţa, Galaţi, Ploieşti, Suceava şi Iaşi.
Pagina 1 din 2 [ 15 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair