Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj 10 iulie 2008 - Night Music @ Zilele Humorului Scris: Lun Iul 07, 2008 10:40 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Joi, 10 iulie 2008, suntem invitati de Zilele Humorului, incepand de la ora 21:00 pe scena din Piata Republicii la un open-air event cu muzica electronica.

Vor mixa de la noi:
Dj Cornel si Dj Puff ( www.showteam.ro )

si alti Dji din Gura Humorului.

Intreg programul Zilele Humorului 2008 poate fi vazut apasand aici !

Dupa ce se sfarseste programul, sunteti toti invitati la un afterparty la Mosquino acasa (gratar amenajat, vecini intelegatori, distractie frate! :D )

Video de la event:


---------
Cateva imagini video sunt difuzate si in cadrul Stirilor de pe BucovinaTV, incepand cu minutul 10:37. Puteti vedea aici: http://bucovinatv.ro/index.php?page=cat ... =07&y=2008
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Mar Iul 08, 2008 12:07 am
DjGabi
Neconectat
Voluntar
"ora 21:00, Piaţa Republicii Gura Humorului
seara de house cu DJ cunoscuţi" asa scrie acolo...

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Mar Iul 08, 2008 11:41 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
can't wait :">

NightMusic Fun :X:X:X:X 8-) 8-) 8-) :mrgreen: :mrgreen:


:"> :X:X:X

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Mar Iul 08, 2008 8:25 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Vai vai, deabea astept. Acum ca am facut si eu rost de bani :)).
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Mar Iul 08, 2008 8:43 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
DjGabi scrie:
"ora 21:00, Piaţa Republicii Gura Humorului
seara de house cu DJ cunoscuţi" asa scrie acolo...


Fiind plecat in Anglia, nu s-a stiut exact ce sa se treaca, si deoarece programul zilelor s-a facut cu 2 saptamani inainte s-a trecut asa, si a ramas sa lamurim treaba pana la eveniment.

Nu esti multumit ca scrie "Seara de house cu DJ cunoscuti" ? :)
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Joi Iul 10, 2008 5:48 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
Sa vedem ce shtiu :D

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Vin Iul 11, 2008 4:27 am
SilvioC
Neconectat
Membru activ
FELICITARI Puff & Cornel, faceti o echipa superba! ;) Deci a fost super tare! Mi-a placut la nebunie, mai ales la after party! Astept urmatorul eveniment de acest gen si un after la fel de misto! Ptr cei care stiu DIHAREA N`AUZI :)) =)). A da si cafeaua din gara a fost super tare si sa nu uitam si de mosu ala dragutz :)) =)) si multe alte faze, super tare!
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Vin Iul 11, 2008 9:23 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Silviucu, bine ca tii minte, nu ma asteptam sa mai reusesti :lol:

Defapt mesajul l-ai lasat la 6 dimineata imediat dupa ce ai venit.. aha :D
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Vin Iul 11, 2008 11:46 am
ramonik
Neconectat
Membru fondator
;) ;) ;) ;) super super super tare!!!!!!!!pacat k nu am putut ramane pana la sfarsit :cry: , :cry: :cry:
Mesaj Re: 10 iulie - Night Music open-air @ Zilele Humorului Scris: Vin Iul 11, 2008 12:43 pm
Squash
Neconectat
Voluntar
ffffff fain....fiind prima data in night music am fost mai mult decat convins sa mai vin in continuare la sedinte si la evenimente :lol: . Chiar daca nu am stat pana la sfarshit m`am simtit bn shi pana la 1 shi juma cand am plecat :-" .

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Pagina 1 din 2 [ 18 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair