Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj 7 septembrie 2008 - Night Music Barbeque #2 @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 10:28 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
[ members only ]

Duminica, 7 septembrie, toti membri Night Music (din ambele filiale) se vor aduna pentru a sarbatori sfarsitul inceputului asociatiei.

Locatia: Padurea Pacea la iesirea din orasul Botosani
Muzica: Playere, boxe, wati multi
Contributie pentru mancare/bautura: 15ron / persoana

Era si timpul sa ne intalnim iar toti sa ne simtim bine impreuna!

Filiala Night Music SUCEAVA -> ne intalnim la 9:45 AM in fata autogarii Suceava, biletul costa 6 lei, iar drumul dureaza o ora.

    Video de la eveniment:

Inceputul petrecerii (ziua):


DJ Gabriello:


DJ Puff:


DeeJay Andi:



Prima persoana peste 50 ani ce mi-a zis ca-i place muzica electronica si caruia nu i-a fost frica sa si arate asta:



Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 11:08 am
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
"Sfarsitul inceputului"..filosofezi deja:)) [kidding:d] La Multi Ani! inca o data:D..si cred ca ne vedem acolo
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 11:32 am
Dj Savy
Neconectat
Membru fondator
tare...abia astept;))...ne vedem duminica ca mii si dor de voi baietii de la bt:D...
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 12:49 pm
puff
Neconectat
Fost membru
eu pun la bataie 1800w rms :twisted:
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 1:04 pm
dexter
Neconectat
Voluntar nou
la multi ani vladut

Dexter! :)
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 2:37 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
si contributia pt casute? :lol: :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 3:14 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
De gazduire se ocupa gazdele, acu speram sa nu gasim un pret astronomic si sa nu ne permitem. Ne mai angajam cu transportul aparaturii din suceava si inapoi, pentru ca e destul de consistent ajutorul :roll: In rest, o sa punem cu totii pentru ce consumam, si ne intelegem noi cu ratiile care si cum :lol: In rest...voie buna si distractieeee :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Vin Sep 05, 2008 3:24 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Ce dor imi era de un gratar cu toti membrii NM. Deabea astept, sper sa nu fiu obosit dumineca! La Multi Ani Vlad!
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Lun Sep 08, 2008 9:17 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Lunga zi :) Dar frumoasa!
Obositoare, dar memorabila!

Sper sa va fi placut si voua cum ne-a placut noua :) Dar gata, time 4 sleep, comentariile maine.

PS: Noroc ca de azi se furnizeaza iar apa calda!
Mesaj Re: 7 septembrie - Private Barbeque Night Music @ Botosani Scris: Lun Sep 08, 2008 9:51 am
jhonnyi19
Neconectat
Voluntar nou
la multi ani Vlad desi cam cu intarziere dar sper sa se accepte
imi pare rau ca nu am putut sa vin si eu la Bt dar probabil cu alta ocazie :)

"making this feeling new..."
Pagina 1 din 3 [ 29 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair