Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 26 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Lun Dec 15, 2008 2:39 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
Dj.NiCoTyN scrie:
Deci... Puff arata misto cand doarme :P :lol: :mrgreen:

Todd, am inghetat cu Gabi cat te-am asteptat si nu ai venit :evil: bulangerie a fost :evil: Imagine

Polo scuze ca ti-am adus camera tarziu dar am dormit 12 ore si aveam telu pe silentios :lol: :mrgreen: (n-am pierdut-o, n-am patit nimic :lol: )

Gaby te mai doare maseaua? :cry: :?

Radu cata bautura a mai incaput in tine dupa ce am plecat? :lol: :lol: :mrgreen:

INSOMNIA :shock: 8-) :P

BRAVO TUTUROR, a fost o seara reusita ;) Muzica frumoasa pe atmosfera frumoasa cu un vin fiert inainte si dupa show bun :P :P si cu o gazda pe cinste :D

Mersi tututor si speram ca si cel de pe 19 sa fie la fel :)


va duceam si va lasam in padure :evil:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Mar Dec 16, 2008 4:38 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
vreau pozeee :(

skeptic VJ
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Mar Dec 16, 2008 5:25 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Frumos event sincer :) Ma bucur ca au luat parte atat de multi membri Night Music ... one big happy family
Gazda pe cinste? :D sar`mana :P Las ca o sa cumpar mai multe cani pt data viitoare :D :P
Sper sa ne vedem pe 19 again :P

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Lun Dec 22, 2008 7:26 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate filmulete de la eveniment! ;) Vedeti in primul post de aici.
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Mie Dec 24, 2008 5:07 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
a fost cam prea tare:)

skeptic VJ
Mesaj Re: 12 decembrie - Minimal Tech House Party @ Club KOMA Botosani Scris: Dum Dec 28, 2008 9:17 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate si fotografiile de la eveniment! (vedeti sub clipurile video)
Pagina 3 din 3 [ 26 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair