Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj 19 decembrie 2008 - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Mie Dec 10, 2008 7:05 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Vineri, 19 decembrie, Night Music te invita sa petreci pe ritmuri de Techno si House la
"X mas Party" in Club OFFICE`s Suceava .

Intrarea LIBERA !


Promo audio:


Promo video:



Inregistrari AUDIO de la eveniment:

    Bloom Anderson live @ Xmas PARTY


    TDK live @ Xmas PARTY
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Mie Dec 10, 2008 7:27 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
abia astept :) hai cu detroitul
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Mie Dec 10, 2008 7:42 pm
vladthmito
Neconectat
Voluntar nou
suna bine, i'll be there! :mrgreen:
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Joi Dec 11, 2008 9:15 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
NM Sv revine in fortza :D treaba naspa e ca eu sambata lucrez, deci nu cred ca o sa va onorez cu prezenta :( si de cand asteptam....

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Lun Dec 15, 2008 12:23 am
aleta
Neconectat
Voluntar nou
pare sa fie o petrecere super tare :> imi pare rau ca nu am ajuns in koma vineri :( sper sa merg la suceava cu siguranta voi merge nu vreau sa ratez:D
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Lun Dec 15, 2008 12:44 pm
bloom Anderson
Neconectat
Voluntar nou
salutare ;) promit ca vinerea asta o sa fie apocalipsa in SV..... :twisted: nu mai comentez nimik...vedeti voi 8-) va pup
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Lun Dec 15, 2008 9:56 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Welcome Bloom Anderson!
Ne asteptam la o mare mare nebunie:D
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Mar Dec 16, 2008 2:25 pm
dj tdk
Neconectat
Fost membru
Un set special marca tdk vineri :>:> 8-) ENJOY! :)
Mesaj Re: 19 decembrie - Xmas PARTY @ Club OFFICE`s (Suceava) Scris: Mar Dec 23, 2008 4:47 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate si inregistrarile audio live de la eveniment! ;)
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair