Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 22 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori
Mesaj Re: 8-9 mai 2009 - Night Music Barbeque #3 @ Dragomirna (SV) Scris: Mar Mai 19, 2009 8:46 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adaugate si fotografiile pe:

www.NightMusic.ro/fotografii

Din pacate memoria aparatului n-a permis sa se faca prea multe fotografii , iar din aceasta cauza nu apar toti cei participanti in poze (au fost ~15 persoane + cei ce tot veneau si plecau - la un moment dat erau 4 masini in linie parcate).

Cu toate ca nu ne-au onorat cu prezenta mai multe persoane, a fost OK, vremea a tinut cu noi iar locul arata superb. I had fun :)
Mesaj Re: 8-9 mai 2009 - Night Music Barbeque #3 @ Dragomirna (SV) Scris: Mie Mai 20, 2009 7:57 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
m-am uitat si eu la poze, intr-adevar putine :)
imi dau seama ca a fost ceva distractie, numai ca n-am vazut fetele :lol: iar le-ati lasat acasa ca sa va porciti in liniste ? =))

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 3 din 3 [ 22 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair