Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 5 [ 49 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori
Mesaj 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Vin Mai 29, 2009 5:58 pm
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
Imagine



Night Music & Tu si Romania au onoarea de a va prezenta TRANCE NIGHT TONIGHT #2
Ma bucur ca pot sa va prezint acest eveniment la care sper sa va strangeti in numar cat mai mare dat fiind invitatii nostri de marca:

Mr Pit
Un nume ce nu mai are nevoie de prezentare,pe numele sau real Adrian Ivan este omul din spatele proiectelor "Mr Pit" si "Adrian Ivan" bucurandu-se de suportul unor dj precum:Markus Schulz,Armin Van Buuren si multi altii ,Proiecte sub numele carora a lansat piese foarte bine primite de public si care au fost prezente nu odata la cele mai importante emisiuni radio din lume.Un dj cu realizari remarcabile si care ne bucuram sa il avem pe data de 13 iunie langa noi.

Imagine

Stefanno B2B Julianno
Dupa cum am precizat mai sus alti doi dj care nu au nevoie de o prezentare unii dintre cei mai remarcabili dj din tara care s-au remarcat intr-un timp foarte scurt ceea ce le-a permis prezenta la o multime de evenimente in toata tara dar si in strainatate cat si participarea la evenimente precum HOUSE PARADE FESTIVAL sau TRANCE VIBRATIONS.Deasemenea se pot lauda ca au mixat alaturi de nume foarte mari ale scenei TRANCE precum :Leon Bolier,Aly & Fila,Sied Van Riel,Rank 1,Ernesto vs Bastian,Galen Behr,Joop,Andi Moor,Alex Morf & Woody van Eyden,Ronal van Gelderen.

Imagine


Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Ultima oară modificat Vin Mai 29, 2009 6:16 pm de către GabbyDJ, modificat de 2 ori în total.
Mesaj Re: 13 IUNIE/Club Class/Botosani/MR PIT/Stefanno B2B Julianno Scris: Vin Mai 29, 2009 6:12 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
party-ul asta va duce NM Bt la un alt nivel al organizarii de petreceri, avand in premiera un dj international ca mr pit.
de iuli cu stefan nu mai zic, au mai mixat alaturi de mr pit si se stie ca a fost o combinatie super.
deci... pregatiti-va, o sa fie ceva deosebit ;)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Sâm Mai 30, 2009 10:20 pm
djedd0
Neconectat
Voluntar
suna bine !!!!! acuma sa vad daca pot veni :D
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Lun Iun 01, 2009 9:28 am
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
It's gonna be a massive night!
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 3:11 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Asta nu vreau s-o ratez...pe Stefanno şi Julianno i-am auzit, sunt grozavi, dar vreau să-l aud pe Mr.Pit. LIVE.
Botosani here I come:x
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 8:12 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Cu siguranta vei ramane impresionat :D ia-ti si prietenii cu tine ;)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 1:50 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Exact pe 13 iunie 2009 se implineste 1 an de la lansarea filialei Night Music Botosani. Just a reminder :P

Good work guys!
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 2:19 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
doar o coincidenta :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 7:55 pm
skeptic
Neconectat
Voluntar
o sa fie frumos

skeptic VJ
Mesaj Re: 13 iunie - Trance Night Tonight #2 @ Club Class (Botosani) Scris: Joi Iun 04, 2009 8:27 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
skeptic scrie:
o sa fie frumos

am auzit ca ne pregatesti si tu ceva frumos :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Pagina 1 din 5 [ 49 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair