Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 4 [ 34 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Mie Iun 24, 2009 4:19 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Sambata, Night Music te invita sa continuam petrecerea in Club LIFE, dupa focul de artificii din cadrul Zilelor Sucevei, ora 23:00.

Va mixa castigatorul concursului NIGHT MUSIC DeeJay Contest #1:

OCTAVIANNO
[mnml/tech-house]

Intrarea libera !

We be partyyyy 8-)

    Video



Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Mie Iun 24, 2009 4:41 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
facem noi zilele sucevei asa cum stim noi :P

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Joi Iun 25, 2009 7:24 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
nice :) va dau un raspuns cat de curand, daca o sa pot sa vin sau nu :P

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 6:42 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Va fi tare;)
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 8:06 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
octavianno e singurul ce va mixa in seara aia ?

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 11:02 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
bj3y scrie:
octavianno e singurul ce va mixa in seara aia ?


La acest event, da. Crezi ca nu se descurca ?:P
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 11:23 am
maryanucu
Neconectat
Voluntar
nu e vorba ca nu se descurca dar e mai bine sa fie diversificat...iti dai seama ca vezi acelasi tip timp de cateva ore continuu..eu unul m-as plictisi sa vad acelasi om o noapte intreaga la pupitru ( parerea mea ) . bafta
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 11:28 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
eram doar curios, pentru ca ce-am vazut eu pana acum, line-up-ul era format din 2-3 sau mai multi dj care veneau cu cate un set de 1-2h. speram sa fie bine si cu unul singur toata noaptea. multa bafta.
PS: el stie ca mixeaza? vad ca nu are nici o parere despre treaba asta :lol:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 27 Iunie 2009 - AfterParty de Zilele Sucevei @ Club LIFE Scris: Vin Iun 26, 2009 12:07 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Stie stie, a fost anuntat. Are si status pe mess cu treaba asta, a postat si pe site-ul lui. :D
Mesaj Scris: Vin Iun 26, 2009 4:03 pm
octaviann0
Neconectat
Voluntar
I can't wait :mrgreen: :mrgreen:
Pagina 1 din 4 [ 34 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair