Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 8 din 8 [ 77 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Dum Iul 12, 2009 7:33 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Asa ai ajuns?..la SUC? :lol:
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Lun Iul 13, 2009 12:37 am
Todd
Neconectat
Voluntar
Adynis scrie:
si sa nu uitam de todd cu celebra replica : "ascultati aici piese clasice ..nu porcarii dinastea moderne" :))


pai nu ? :lol:

a fost ok :mrgreen: m-am jucat ca un copil mic :X

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Lun Iul 13, 2009 7:37 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Vai vai vai..gratarul a fost super reusit. :mrgreen:
Mai intai vreau sa adaug o mare multumire ce nu tine de gratar:
-VLAD sa ne traesti in sfarsit in loc de 5 emoticoane ai pus 15..chiar ma gandeam cand o sa modifici numarul lor, dar totusi tot putine sunt :lol: ..SINCER..daca pui 23 sunt MULTUMIT.
Un asemenea gratar nu se uita in "vecii vecilor" :lol:casul,micii,carnea de porc sau de vita de ce o fi fost ca asta nu mai stiu :D
Care m-a vazut la inceput cand faceam gratarul cu bj3y..toti fugeau de mine, parca eram moartea cu mainilea alea negre.
Muzica a fost super si ati vazut efectul :roll: :lol:
Multumiri lui Adynis si masinii lui, fara el pierdeam tot showul..m-a afectat si pe mine criza :cry:
Multumiri "profesorului" Todd, care a avut rabdarea sa imi explice tot ce vroiam sa stiu la playere.
Sa povestim nepotilor???
THIS IS JUST THE BEGINNING...trebuie sa scriem o carte la cate am facut..si la cate o sa mai facem :D
NiCoTyN..daca vrei carja am eu acasa una..o tin pentru zilele negre :lol:
La gratar am fost omul si cu umbrelaTRUMP..la mine gasiti mai tot ce vreti 8-) :lol:
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Mar Oct 13, 2009 7:31 pm
Shadow
Neconectat
Membru activ
pozele mai apar ?
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Joi Iun 03, 2010 2:52 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Shadow scrie:
pozele mai apar ?


Raspunsul este da :D Cu intarziere de 1 an.. Dar poate are farmec mai mult asa, ca ne aducem aminte cum a fost :P

Pozele pot fi vazute pe http://www.NightMusic.ro/fotografii , mai exact pe: http://nightmusic.ro/fotografii/Night%20Music%20@%20Barbeque%204%20(Botosani)

Sper ca acesta sa fie singurul eveniment la care am uitat sa pun pozele pe net dintre toate evenimentele Night Music ce au fost.
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Joi Iun 03, 2010 8:31 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
outrageous :shock: :lol:
si inca urmeaza partea a 2-a curand, poate chiar luna asta :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 10.07.2009 - Night Music Barbeque #4 @ Agafton (Botosani) Scris: Joi Iun 03, 2010 12:18 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ehhh... nu mai are rost să descriem ce a fost acolo.... sperăm să repetăm :))

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 8 din 8 [ 77 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair