Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj CDJ 800 mk II Scris: Joi Apr 17, 2008 11:38 pm
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
Pentru ca le folosesc acasa, mi-am dat seama ca sunt mai prietenoase ca mult iubitele cdj 1000 MK III si asta pentru ca nu au atatea reglaje care sa te atraga si implicit sa fii furat de peisaj cum se spune ...in detrimentul altor aspecte - mix, simt artistic - prea multe efecte si butoane strica.
Revenind la 800 MKII - cele 4 loop-uri prestabilite si care pot fi modificate prin miscarea jog-ului, foarte stabil, cred ca sunt sufieciente pentru diferite artificii tehnice, la care se adauga functia de vynil si revers ....
Mesaj Re: CDJ 800 mk II Scris: Vin Apr 18, 2008 2:48 am
puff
Neconectat
Fost membru
hmmm am o obiectie la ceea ce ai spus...cuparere de raunuprea sunt fiabile in timp:(daca ai grija de ele sisunt ale tale sunt ok dar daca le folosesti in regim de club cam pica softul de citire si nush de ce
Mesaj Re: CDJ 800 mk II Scris: Vin Apr 18, 2008 3:28 pm
Johnny T
Neconectat
Membru fondator
Cu softul e problema si la 1000 MK III. Cred ca e vorba de aceeasi problema. Rescriere de soft si totul merge brici.
In rest cum le pastrezi asa le ai. Adika trebuie sa ai grija de aparate. indiferent ca e pioneer, numark....denon ...
Mesaj Re: CDJ 800 mk II Scris: Vin Apr 18, 2008 3:30 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
normal.....doar nu le dai pe mana tuturor......si pt incepatori cdj 100 is perfecte

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: CDJ 800 mk II Scris: Lun Iul 07, 2008 12:23 am
vevebt
Neconectat
Voluntar nou
are cineva cdj 100 ? :?:
Pagina 1 din 1 [ 5 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair