Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 41 [ 405 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Dum Mai 25, 2008 12:46 pm
alex25spania
Neconectat
Voluntar nou
eu sunt bucurestean de fel si cred ca unele din cele mai puternice evenimente de muzica electronica se poate desfasuta acolo ;) idei care se pot pune an aplicare......1 cautarea de sponsori contra greclama ,ori sa fie destui patroni cu firme mari care or sa vrea `pt ca au scutire de impozit ........2cautarea unu loc public bucuresteni adora concertele an aer liber .piata constitutiei locul ideal si sunt aproape sigur ca primaria sect 5 o sa dea o mana de ajutor la desfasurarea unui concert ........3convingerea unor Dj romani si straini pt a canta sau platea an scop benefic ......4 o parte din bani de sponsorizari tre sa mearga la partile media radio,tv sau ziare ,pentru anceput tre sa faceti ceva an scop caritabil apoi cand dev cunoscuti puteti desfasura evenimente care sa va aduca profit sincer cred ca va treb un plan de afaceri ca sa va mearga treaba
Mesaj Re: asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Dum Mai 25, 2008 4:12 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
deci e clar ca n-ai citit introducerile despre night music. noi vrem sa ne distram, nu sa facem afaceri. bussiness sucks, si strica spiritul petrecerilor, devin conflicte de interese si cate alte povesti. deci....deocamdata filialele sunt in nordul moldovei, ceea ce n-are a face cu bucurestiul. daca o sa se faca filiala night music si in bucuresti, or sa fie si acolo organizate party-uri. pana atunci.... ne multumim sa ne simtim noi bine, si cine o mai vrea ... pe langa noi. atat!

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Lun Mai 26, 2008 7:34 pm
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
da dar un ajutor din partea unor sponsor e kiar binevenit in organizarea de evenimente

anti-tero ... anti tot
Mesaj Re: asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Lun Mai 26, 2008 9:14 pm
puff
Neconectat
Fost membru
daca aveti putintica rabdare vor veni si sponsorizarile :D incetu cu incetu ajungem unde vrem sa fim
Mesaj Re: asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Lun Mai 26, 2008 9:39 pm
alex25spania
Neconectat
Voluntar nou
pa la urma toate se rezuma la bani ,,,,, ca sa te poti distra treb si bani eu nu cred ca o sa fie vre un Dj strain care o sa vina an romania pe oki frumosi ,sau de dragu ca o sa fie aici
Mesaj Re: asta cred ca ar treb sa faceti Scris: Mar Mai 27, 2008 1:00 am
Manyakul
Neconectat
Membru de onoare
sunt totusi dj sraini care au venit in romania au fost primiti f bine si s-au simtit aici extaordinar, si nu ma refer la labeluri, ma refer la eventul cu fred acler(felicitari vladootz).. care a fost reusit si omu din cate stiu eu a plecat cu o impresie destul de buna despre noi, plus altii care au fost pe la house parade ... dar bine acolo oamenii au avut la dispozitie cam tot ce isi doreau, tin minte ca citisem pe blogul lui Sid van Riel ( a pus la timisoara de rev parca) k i-a placut foarte mult aici la noi si ca abia asteapta sa revina ... deci o imagine ca tara avem prin intermediul catorva ... de ce nu putem incerca sa repetam sau sa luam legatura cu ei si sa ii invitam ... sa discutam cam care ar fi termenii lor pentru a veni la noi ... trebuie sa incercam, si noi marea cu degetul sa vedem ce gust are

anti-tero ... anti tot
Pagina 1 din 41 [ 405 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair