Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 6 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj DJ SiLvIuCu Scris: Vin Mai 23, 2008 3:33 pm
SilvioC
Neconectat
Membru activ
DJ SiLvIuCu pe numele sau adevarat Capusneac Silviu s-a nascut in Romania, Jud. Suceava la data de 30 august 1990. DJ SiLvIuCu, e unul dintre cei mai multi care au incercat prin fortele proprii sa isi faca un loc in industria muzicala din Romania. Totul a inceput destul de devreme, la doar varsta de 15 ani, ca o pasiune, de-a lungul timpului a devenit din ce in ce mai arzatoare. Cu trecerea timpului a incercat sa abordeze diferite stiluri, in prezent axandu-se pe electro, minimal, progresive, techno si tech-house
La varsta sa, DJ-ul incearca sa atraga cati mai multi fani prim remixuri inedite si cat se poate de originale. Speram ca in viitor, numele de DJ SiLvIuCu, sa rasune in cat mai multe cluburi din tara iar fanii sa creasca pe masura performantelor acestuia.
Ma mandresc ca sunt membru al asociatiei Youth Can Do It si am avut ocazia sa fiu promovat de aceasta asociatie in Club Night si Club Life (Suceava).

De-a lungul timpului a mixat alaturi de cativa DJ romani dar si straini:
    DJ CostiY
    DJ Shadow
    DJ Alko
    DJ Alberto Lamoca
    DJ Sammy
    DJ Kucho
    DJ Freddy
    DJ Cioco
    DJ Ursu
    DJ Jon
    DJ Sergio

Activitate profesionala:

Rezident - Disco BGS(Suceava) | Club Areea & Disco Biberon (San Martin de la Vega - Spania) | Exit Club (Solca) | Club Maraton (Suceava) | Club G (Falticeni) | Club Tropicana (Costinesti) | Emisiune Live on RadioFXNet (Bacau) | Club Night (Suceava) | Strand Suceava.

E-mail: DJSiLvIuCu@yahoo.com
WebPage: www.DJSiLvIuCu.as.ro

Ultima oară modificat Sâm Iul 18, 2009 10:37 am de către SilvioC, modificat de 3 ori în total.
Mesaj Re: DJ SiLvIuCu Scris: Mar Mai 27, 2008 10:35 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
nice :)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: DJ SiLvIuCu Scris: Mar Iun 24, 2008 8:52 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Dupa evenimentul din Night ai acum ocazia sa-ti completezi descrierea.

Te-ai lansat si in cadrul organizatiei Youth Can Do It ;) Felicitari !
Mesaj Re: DJ SiLvIuCu Scris: Lun Aug 30, 2010 1:33 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
La multi ani pentru 20 de ani si felicitari inca o data pentru locul 2 la DJContest.ro ! :D
Mesaj Re: DJ SiLvIuCu Scris: Lun Aug 30, 2010 11:30 am
SilvioC
Neconectat
Membru activ
Ms mult pentru urari si pentru felicitari! Trebuie sa ne intalnim sa petrecem pentru ca am facut 20 de ani si ca am luat locul 2.
Mesaj Re: DJ SiLvIuCu Scris: Lun Aug 30, 2010 8:50 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
La multi ani ! :) Si felicitari pentru locul 2 la concurs
Pagina 1 din 1 [ 6 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair