Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori
Mesaj Re: SprinTe Scris: Lun Mai 10, 2010 2:56 pm
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Citat:
Totusi xx meeting cu dans a ajuns la a7-a editie....vlad mai vrem si ceva cu muzica!!!!

Aprob Aprob pozitiv :D :D
Mesaj Re: SprinTe Scris: Lun Mai 10, 2010 5:25 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
XX Meeting-urile au ajuns la nr. 7 pentru ca asta e numarul lor firesc. Daca va uitati aici viewforum.php?f=88 observati ca nu au fost doar cu dans ci si Dj-ing si producing. Daca nu ati fost voi de fata, e problema voastra.
Si nu inteleg de ce continuati discutia asta in topicul unei persoane nou venite...
Mesaj Re: SprinTe Scris: Lun Mai 10, 2010 9:31 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost 4 XX Meeting-uri legate de muzica pana acum si 3 de dans. Zic eu ca sunt aproape echilibrate. O sa mai fie unul de dans duminica viitoare, iar pe viitor cine stie cu ce va mai fi. Oricum vor mai fi si cu lectii de mixaj pe vinyl etc.

Eu zic sa treaca luna iunie ce reprezinta luna in care se pot inscrie membrii activi, ca sa vedem cati sunt, daca se merita si daca mai avem pentru cine sa mai organizam XXuri (daca sunt destule persoane membrii activi).

Vorba lui scorp, de acum hai sa continuam discutia intr-un nou subiect in "discutii neordonate" sa fie aranjate discutiile pe forum. Btw, mersi de interventie Scorp.
Mesaj Re: SprinTe Scris: Mar Mai 11, 2010 12:27 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Si daca e prezentarea cuiva ce sa se simta onorat ca are atatea posturi, eu la prezentarea mea am 2 asa ca ....
Pagina 2 din 2 [ 14 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair