Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori
Mesaj Re: Prezentare! Scris: Mie Apr 16, 2008 2:58 pm
puff
Neconectat
Fost membru
Vizitator scrie:
Salut! ma numesc Alex si ascult muzica electronica de mult timp :)

bv cea mai tare prezentare::)ai spus totul in cateva cuvinte ;)
Mesaj Re: Prezentare! Scris: Mie Apr 16, 2008 3:12 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
merci :D
Mesaj Re: Alex Scris: Vin Mai 02, 2008 2:36 am
Alex
Neconectat
Voluntar
Ascult muzica electronica aproape dintotdeauna, cel putin de cand tin eu minte. Am inceput cu Jean Michel Jarre si Vangelis :D . Acum vreo 10 ani a inceput sa ma intereseze mai tare muzica electronica, atunci fiind la moda progressive-ul, tribalul, etc. Dar mi-am schimbat orientarea spre trance, ascultand Chicane, Paul van Dyke, Orbital apoi l-am descoperit pe ATB, producatorul si dj-ul care cred ca mi-a influentat cel mai mult perceptia. Desi nu mai ascult trance, imi place in continuare si o sa ascult cu placere melodiile lui. Un alt producator/dj care m-a influentat a fost Richie Hawtin, prin seturile lui am descoperit techno-ul( inainte se axa doar pe techno si genurile aferente, acum pune mai pentru toata lumea). Un alt muzician care mi-a placut din totdeauna a fost Sasha, acum imi place si mai mult stilul sau. :)
Producatorii mei preferati in momentul de fata sunt- Popof, Alter Ego, Radio Slave, Stafan Linzatti, Oxia, Agoria, Gaiser, Matthew Dear( si toate celelalte personalitati ale sale :lol: ), si foarte multi altii la care daca as sta sa ma gandesc acum m-ar lua durerea de cap :))
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair