Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 2:46 pm
Pav
Neconectat
Voluntar nou
Alexandru Pavilcu ma numesc, mai pe scurt, Pav, si sunt din Suceava, student la Cluj, unde sper sa ne extindem in viitorul cat de apropiat posibil. Sunt un ascultator trance inrait, in special progressive-trance, fapt care reprezinta motivul principal pentru care m-am hotarat sa iau parte in aceasta organizatie, sperand sa ajut la promovarea si extinderea sa si a muzicii electronice. Inca nu am pus mana pe vreun player, dar sper sa se intample si asta cat de curand, intrucat o urmaresc de aproximativ 4 ani. Ma bucur sa fac parte dintr-o comunitate tanara, ambitioasa si creativa, in care toata lumea e bine primita.
Multumirile de rigoare celor care mi-au furnizat informatii utile legate de nightmusic, in special puff, mosquino si multi altii!
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 2:54 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Puff ?! nu cred... el e bau' bau :lol:
Bine ai venit, sper sa ne vedem pe la eventuri, noi incercam pe cat posibil sa mergem in efectiv cat mai numeros cand e vorba de o nebunie.
Ai ocazia daca vrei trance, sa vii la un party pe 15 august in botosani, uita-te pe topicul respectiv pt mai multe detalii.
Glad to have you here, ne mai auzim :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 3:12 pm
puff
Neconectat
Fost membru
bj3y tu crezi ca sunt bau bau sa sperii copii?? :lol: neee care ma intreaba ii trimit pe toti sa se alature...de ce sa-i fugaresc....eu sunt de domeniul trecutului si m-am retras din anumite motive dar asta nu inseamna ca nu indrum oamenii sa se alature asociatiei
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 3:16 pm
Pav
Neconectat
Voluntar nou
bj3y nu a speriat niciun copil, puff! oricum abia astept sa ne vedem la eventul respectiv in efectiv cat mai mare, dupa cu ai zis!
Glad to be here!:P
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 3:40 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
ii trimiti la rau aicea in gura lupului, las ca stiu eu ca ai ganduri negre :twisted:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 9:30 pm
puff
Neconectat
Fost membru
:lol: :lol: daaaaaaaaaa
Mesaj Re: Salutare! Scris: Joi Aug 06, 2009 9:42 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Bun venit ! Speram sa te simti bine alaturi de echipa noastra si mai ales alaturi de iubitorii de trance & progressive ;) !

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Salutare! Scris: Sâm Aug 08, 2009 8:58 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Un nou trancer..bine ai venit printre cei Vii, adica bine ai venit in lumea muzicii electronice. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mie nu imi pasa cine sau ce te-a indrumat catre NightMusic, sau daca persoana este sau nu mai este in asociate, eu ma bucur ca te-ai alaturat noua, ca iti place muzica electronica in special Trance & progressive si ca vrei sa o promovezi cat mai departe.
Daca in continuare o sa avem oameni cu intentii la fel de bune.. :D :D :D
Ne vedem la urmatoarele eventuri..cu noi distractia este la ea acasa, o sa te convingi singur..See you then. ;)
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair