Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori
Mesaj pentru cresterea muscuilor Scris: Mie Mar 01, 2017 1:36 am
RomanJah
Sincer? Nu pot suferi zilele onomastice dar ca de obicei am cumparat o tortă, vin şi flori. Am venit acasă m-am aşezat confortabil în faţa televizorului şi peste 10 minute cineva a sunat la uşă. A venit fiica mea împreună cu nepoţica. Mi-au înmânat un fel de cutie. În ambalaj era un tub cu un fel de substanţă. Aceasta era o masca pentru faţă Collamask. Machiajul imi place, deci, cu interes, am început să studiez cadoul. Dar informaţia de pe ambalaj a fost săracă. Singura cale de ieşire era internetul. Mă interesa totul, mai ales în mod deosebit cum trebuie să se aplice, căt timp şi rezultatul aşteptat?
Am găsit site-ul, pe care se vinde crema Collamask. Producătorii după două săptămâni de aplicare promit următoarele rezultate:


Collamask de 1-2 ori pe săptămână
Pagina 1 din 1 [ 1 mesaj ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair