Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Mar Ian 12, 2010 1:33 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Vă invit pe toti cei din Night Music Suceava la Patinoarul din Areni, Vineri 15 ianuarie 2010 ora 20:00.

Va fi ceva privat, doar între noi şi massmedia locală. Numai bine.. mai mult spaţiu pentru începători (ex: eu..).

Intrarea şi închiriatul patinelor sunt GRATUITE pentru noi, doar că ar fi frumos să strângem 5 lei de fiecare, aşa cum vor face şi ceilalţi invitaţi.

PS: Se poate cumpăra vin fiert de acolo, în caz de vă interesează. :)
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Mie Ian 13, 2010 5:31 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
O idee bună să adunăm echipa. Să sperăm că ne vom aduna într-un număr cât mai mare. Fie ca cel mai tare să nu-şi rupă nimic :lol:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Joi Ian 14, 2010 12:18 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Vin şi eu :mrgreen: ..pariez că rupem cu toţii gheţa :D , sau cel puţin o tăiem :twisted: :lol:
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Joi Ian 14, 2010 1:39 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
La 20:30 ramane. Am fost anuntat astazi,si va anunt si pe voi. Ne vedem acolo!
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Vin Ian 15, 2010 4:42 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Să vedem diseară care rămâne în picioare :D ! Vă aşteptăm!

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Vin Ian 15, 2010 11:04 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
eu eram cel de mai sus!! :D
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Sâm Ian 16, 2010 3:20 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
A fost foarte frumos. Am venit belit la palma stângă pentru că nu-mi iese deloc să frânez ca cei de la hochei :lol: . Altfel la ora 12 noaptea când mergi cu spatele fără să te deranjeze cineva :) Vlad... hai curaj... data viitoare jucăm leapşa :lol:


Noapte bună! Încă mă dor picioarele..... :mrgreen:

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Sâm Ian 16, 2010 10:17 am
phoenix
Neconectat
Voluntar
Pfaiii ce bestial a fost :D , nu tu prostime care să meargă în sens invers, gheaţa era perfectă la fel cu vremea, nu am mai patinat aşa de mult şi aşa de bine de o perioadă bună :)
Mulţumiri instructorului Nicotyn pentru câteva mişcări tari :lol:
Şi eu mă bag la leapşa cu Vlad, omul deabia aştepta propunerea asta cred :lol:
Hai Vlad..puţin câte puţin..Youth can do it ;) :lol:
Mesaj Re: Vineri, 15 ianuarie 2010 - Night Music Suceava pe gheaţă :) Scris: Sâm Ian 16, 2010 1:25 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Ma bag si eu cu experienta mea la leapsa=)))
Pagina 1 din 1 [ 9 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair