Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori
Mesaj Evenimentul Night Music. Diferenta intre Suceava si Neamt Scris: Mie Feb 24, 2010 3:20 pm
Dragosf
Neconectat
Voluntar nou
Baieti , sicner , sunteti foarte tari si despre eveniment ce sa mai.... v-ati candit la toate . Imi place ca voi abordati mai multe stiluri de muzica si asta e super .Eu sunt din Piatra Neamt , fac Warm up la un club din Bicaz @ Insomnia si am cunoscut foarte multi dj , dar toti au un defect , au aceeasi muzica si e destul de plictisitor adic , gata , vezi pe afis un Dj nou , ce zici hai sa ma duc si eu sa vad ce muzica pune , si cand ajungi la club si incepi sa il asculti te gandesti,,ba frate dece l-au mai adus pe asta aici daca are aceeasi muzica pe care o are si rezidentul , Inf , Dar voi intradevar sunteti super . Felicitari si sa auzim de bine . http://www.DjDragosF.Blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false; (Blog special conceput pentru sponsorizarea media a evenimentelor , dar si a muzici House)

\:D/
Mesaj Re: Evenimentul Night Music. Diferenta intre Suceava si Neamt Scris: Mie Feb 24, 2010 6:03 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Multumim pentru mesaj :)

Ne poti ajuta prin a posta momentan afisul evenimentului nostru de pe 6 martie :

viewtopic.php?f=54&t=1104 8-)
Pagina 1 din 1 [ 2 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair