Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori
Mesaj Re: Test 10 intrebari Scris: Joi Ian 15, 2009 8:37 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
am eu o intrebare ...

" esti pe hause sau nu ? "

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Test 10 intrebari Scris: Joi Ian 15, 2009 8:44 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Deci vor fi facute doua versiuni de teste?

Pentru DJ/doritori de a fi DJ?
Pentru ascultatori?

Asa ma gandesc ca ar trebui, ca doar nu o sa stau sa il intreb pe un ascultator care ii place electro/trance/etc. cum sta treaba cu cue, de ce nu sunt bune castile de la calc cu care joaca CS pentru mixat sau cum se umbla in programe audio profesioniste (eehh poate unii stiu programele)

Idei ca diferentierea stilurilor cat de cat, atat la DJ'i cat si la ascultatori merge. Putin din istoricul sau caracteristicile stilului preferat de asemenea. Exemple de artisti la fel.

ma mai gandesc la topic.....cred....

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Test 10 intrebari Scris: Joi Ian 15, 2009 8:47 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Todd, feel the Vibe on da beat
Sa fie toata lumea happy.
Cu unele intrebari chiar exagerati, pt ca majoritatea care ati postat sunteti toti DJ, si deja treceti la intrebari de genu. Se serie omu numai cand vede 2 de acolo. Nu-ti mai intra veci pe site, daramite in asociatie. Unii vin, pur si simplu, ca ascultatori. Crezi ca respectivu/a cand danseaza sta si se gandeste la ce bpm e piesa?
Mesaj Re: Test 10 intrebari Scris: Joi Ian 15, 2009 8:50 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
DjScorpyon scrie:
Todd, feel the Vibe on da beat
Sa fie toata lumea happy.
Cu unele intrebari chiar exagerati, pt ca majoritatea care ati postat sunteti toti DJ, si deja treceti la intrebari de genu. Se serie omu numai cand vede 2 de acolo. Nu-ti mai intra veci pe site, daramite in asociatie. Unii vin, pur si simplu, ca ascultatori. Crezi ca respectivu/a cand danseaza sta si se gandeste la ce bpm e piesa?


vroiam sa zic si eu acuma faza cu speriatul .. e true .. abia se inregistreaza lumea pe site si se emotioneaza sa scrie un Hello! .. apai sa mai raspunda si la un test.

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Test 10 intrebari Scris: Joi Ian 15, 2009 8:57 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
pai eu de asta zic... daca facem faza cu testul trebuie unul pentru cei care cand intra in asociatie ca ascultatori si unul pentru cei care sunt sau vor sa fie DJ'i... si intrebari GENERALE despre muzica...

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 3 din 3 [ 25 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair