Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj Curatenia de primavara.. Scris: Mie Feb 25, 2009 8:04 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am inceput sa corectez linkurile ce nu mai erau valabile catre filmuletele postate pe forum, sa sterg mesajele temporare si sa rearanjez/actualizez sectiunile/subiectele/anunturile forumului.

In curand punem in aplicare si sectiunea privata speciala pentru dezbateri administrative Night Music.

Momentan it's time for sleep, dar maine continui prin a face curatenie la toate rautatile scrise pe forum, ce vor fi sterse sau mutate intr-o sectiune speciala pentru flame, sa fie clean and tidy :D Si pregatit pentru un nou an ! :)
Mesaj Re: Curatenia de primavara.. Scris: Joi Feb 26, 2009 3:08 pm
Duxter
Neconectat
Voluntar
GO GO GO :)

Cars and speeeed!
Mesaj Re: Curatenia de primavara.. Scris: Vin Feb 27, 2009 6:53 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Am rearanjat si infrumusetat forumul. De acum avem si:

- sectiune de reclamatii vizibila tuturor
(doar aici se discuta neintelegerile fara a fi inchise subiecte; toate reclamatiile vizitatorilor/membrilor forumului vor fi mutate aici);
- sectiune de discutii administrative vizibila doar membrilor activi/fondatori si moderatorilor forumului
(aici ne vom spala rufele in familie, fara ca sa fie vizibila sectiunea vizitatorilor sau membrilor voluntari).

Enjoy!
Mesaj Re: Curatenia de primavara.. Scris: Lun Mar 02, 2009 7:44 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Foarte bine gandit!

O jumatate de.............Tesla System!
Pagina 1 din 1 [ 4 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair