Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori
Mesaj Sedinta Night Music Iasi (24 februarie 2009) Scris: Mar Feb 24, 2009 4:25 am
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Prima sedinta oficiala, sa zicem, Night Music Iasi va avea loc, astazi, 24 Februarie 2009, ora 18.00 in incinta cafenelei Deja Vu (Copou) - locatie temporara pana la noi reglementari :D

Astept toate persoanele interesate, cu rugamintea de a confirma participarea la sedinta ca sa vizualizez clar marimea mesei (cu exceptia celor care deja si au exprimat dorinta de a veni pe mess) :D

In cazul in care aveti intrebari in legatura cu orice ma gasiti la numarul de telefon 0749579954, id InocentEmotions.

We have work to do... Youth Can Do It ! ;)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: Sedinta Night Music Iasi Scris: Mar Feb 24, 2009 7:59 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Cauta sa fie o locatie cat mai linistita, nu bar sau stiu eu ce, incearca un restaurant, cum faceam noi in Botosani, pana o sa fie loc de un sediu.

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Sedinta Night Music Iasi Scris: Mar Feb 24, 2009 3:01 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
E linistita :)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair