Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori
Mesaj ma ofer voluntar de buna voie Scris: Vin Feb 27, 2009 9:10 am
H.P.D.
Neconectat
Voluntar
Salut, sunt Emy, student la Informatica, Iasi, dj amator cu o experienta de aproape 2 ani de zile pe playere (mai putin sau mai mult fiabile) si 2 ani pe pc + mixer...la fel cum probabil incepe oricine. :) Sunt webdesigner de meserie si cred ca va pot ajuta in promovarea ong-ului dar nu acesta este totusi motivul pentru care doresc sa intru in Nightmusic. Dupa un studiu amanuntit al forum-ului, al site-ului, o prezentare a colegilor de grupa Todd si Narco si nu in ultimul rand o incercare de a convinge si alte persoane cu mentalitati total diferite (colegii de grupa stiu despre ce vorbesc :)) Long live Brut!), cred cu TARIE ca am gasit ceea ce de mult timp caut, o comunitate deschisa de pasionati ai muzicii electronice.Dintre toate acestea cu siguranta va iesi ceva bun. Stilul meu este tech-progressive dar am o afinitate si pentru trance. In prezent mixez acasa pe un dual player Gemini-CDM3600 dar cu mici economii zilnice :)) - glumesc - sper sa fac un upgrade la un set 2*CDJ-400s + Behringer DDM4000.
Mesaj Re: ma ofer voluntar de buna voie Scris: Vin Feb 27, 2009 9:19 am
Todd
Neconectat
Voluntar
deci cum ar fi zis si un mare filozof

" we play haus "

bun venit si lasa ca o facem lata :P

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: ma ofer voluntar de buna voie Scris: Vin Feb 27, 2009 9:54 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Hey there!

Incepe sa se stranga lumea :) Inca putin si.. Vineri.. 13.. 8-)
Pagina 1 din 1 [ 3 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair