Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 19 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Lun Mai 19, 2008 7:06 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Haideti si voi in filiala Prahova !
Noi va asteptam de mult ca sa facem o echipa buna impreuna ! :) :D ;)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Trance is my religion and Armin Van Buuren is my God Scris: Lun Iun 09, 2008 2:08 pm
ILive4Trance
Neconectat
Voluntar nou
cu ocazia asta vad si eu cati tranceri sunt in oraselu' nostru. chiar sunt curios

Trance is my religion and Armin Van Buuren is my God.

Imagine
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Lun Iun 09, 2008 4:47 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Haideti adunati-va si puneti cap la cap niste idei si sunt sigur ca va iesi ceva frumos si acolo ;) Don't give up and keep moving ;) ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Mar Iun 10, 2008 2:09 pm
puff
Neconectat
Fost membru
strangeti un grupuletz la inceput de 10 15 pers care asculta muzica electronica (prietenii sunt cei mai ushor de contactat)inscrietiva ca membri pe site pt a putea coresponda...
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Joi Iul 03, 2008 6:36 pm
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Pai care vreti sa intrati in filiala NightMusic Prahova adaugati idiu acesta in lista ca sa vorbim mai multe : iamilcu_palma .

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Mar Iul 08, 2008 5:46 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
si cum vezi asta ?:) ..

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Joi Iul 17, 2008 11:25 am
Daniel_Ploiesti
Neconectat
Voluntar nou
Pai oameni buni dupa cum se vede Ploiestiul este cel mai praf dintre toate filialele din cauza ca nu sunt multi doritori :(

Bafta :) 8-)

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Joi Iul 17, 2008 12:34 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Stiati ca DJ HuguloS e din Prahova?
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Vin Aug 08, 2008 7:53 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Nu cunosc oamenii din Ploiesti, dar sigur trebuie sa fie fani EDM. Doar si ei sunt oameni:). Eu zic ca ar fi mai usor, daca puneti la status linkul catre NightMusic, iar cei care deja sunteti membri..mai puteti da massuri..sau sa aduceti din prieteni..sa raspanditi vorba ca este asa ceva si in localitatea voastra. Btw, vine House Parade si este la Ploiesti din cate am vazut. Pai, ganditi'va de ce au vrut sa faca acolo: sunt iubitori de EDM. Acuma, trebuie doar sa'i descoperiti.
Bafta!
Mesaj Re: Hai sa vedem cati intra in filiala Prahova :) Scris: Sâm Aug 09, 2008 7:35 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Uite Daniele inca un motiv sa nu te lasi... inainte sau dupa House-Parade poti constitui un grup pentru inceput si sa faceti sedinte intre voi :) Ar fi un start bun si sper ca HP sa va ajute intr-un fel ca se face acolo :)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Pagina 1 din 2 [ 19 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair