Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 41 [ 401 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Cam RAR! Scris: Sâm Mar 20, 2010 10:26 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Totusi nu vi se pare ca o sedinta pe luna este cam prea rar pentru o echipa activa care are in vedere organizarea de evenimente?in afara de ianuarie unde sunt 4, o data la luna nici nu stii cand trece anul :o
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Sâm Mar 20, 2010 10:40 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
cred ca unele lucruri se pot discuta si pe forum, ca sa fie un pic mai "vioi".

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Sâm Mar 20, 2010 10:51 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
pe forum nu se complica toata lumea sa intre te asigur! :lol:
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Dum Mar 21, 2010 1:51 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Au fost saptamanale. Tot aiurea :D. Pe forum, lumea nici nu intra sa zica ceva
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Dum Mar 21, 2010 3:22 pm
Todd
Neconectat
Voluntar
scorp salut! :))

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Dum Mar 21, 2010 4:35 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
o data la 2 sapt...zic si eu :lol:
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Dum Mar 21, 2010 9:04 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Ma bucur ca te implici practic in progresul Organizatiei, doar ca legat de cat de des sa fie sedintele, s-a mai discutat de mai multe ori.

Initial in 2008 am avut sedinte saptamanale (chiar si de 2 ori / luna cateodata daca-mi aduc bine aminte), apoi din 2009 s-a stabilit "prima miercuri din fiecare luna" din mai multe motive:
1. nu aveam timp eu personal,si cu toate ca am insistat mult, nu s-a gasit nimeni altcineva sa coordoneze/pregateasca sedintele
2. exista 3 tipuri de sedinte: de informare,de dezvoltare si de urgenta. Doar cea de informare e o data pe luna,celelalte doua pot avea loc ori de cate ori e nevoie (chiar miercurea asta ne vom intalni la o sedinta de urgenta pentru a stabili niste detalii legate de private party 2 ani de Night Music / Youth Can Do It - 28 martie :d ).
3. oricand e forumul disponibil,chiar si cu sectiune privata "Youth Can Do It" accesibila doar membrilor activi, dar dupa cum observi, nu se arunca lumea pe internet sa faca lucrurile serioase :P
4. mi-ar face placere sa vad ca se tin sedinte si fara mine, sa le pregateasca altcineva si sa le coordoneze altcineva in lipsa mea cand stau prost cu timpul. sper sa apara canditati, eu-i sustin! Dar sa se stie ca am avut un canditat o data si a dat-o-n bara dupa care s-a laudat cat de bine a iesit sedinta tinuta de el.. asa ceva nu sustin :)

Momentan in Ianuarie si in Iunie se tin sedinte saptamanale de informare,ca atunci sunt cele doua perioade in care se pot inscrie membrii activi.

Hai ca ne vedem la sedinta de urgenta miercuri si mai vorbim si despre asta pe langa altele daca doresti.
Mesaj Re: Cam RAR! Scris: Dum Mar 21, 2010 9:15 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
nam stiut ca au fost inainte :lol: credeam ca asa e din totdeauna :D
Pagina 1 din 41 [ 401 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair