Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 7 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Flame Scris: Mar Feb 24, 2009 10:25 pm
Alex
Neconectat
Voluntar
Nu am putut sa ma abtin :twisted: Se pare ca bunul simt lipseste la unii si m-am enervat pe chestia asta. Ceea ce au facut baietii vineri seara a fost cred ca f misto eu din pacate nu am reusit sa ajung. Dar ca si membru al asociatiei si ca si ascultator de muzica electronica este cam trist sa incepi sa critici fara fond. Ar trebui sa va bucurati ca se face cate ceva mai diferit decat macarena la padrino si colosseum in schimb se trezeste cate unul de-alde polo sa abereze. Mie personal setul lui Vlad mi s-a parut bun. In plus nu conteaza de cand e melodia. Richie Hawtin pune din cand in cand Billie Jean, o melodie foarte veche si foarte comerciala, neremixata. Asa ca nu are importanta prea mare. Toti djii scapa piese mai vechi. Ar trebui sa stie totusi polo si altii ca el ca nu tot ce zboara se mananca. :lol:
Mesaj Re: Flame Scris: Mie Feb 25, 2009 12:03 am
Todd
Neconectat
Voluntar
lol

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: Flame Scris: Mie Feb 25, 2009 12:25 am
Rumano Rizado
Neconectat
Voluntar
Alex scrie:
Toti djii scapa piese mai vechi

nu fii asa sigur, mapa mea isi primeste "wipe" la 2-3 ani si melodiile vechi sunt pastrate doar la nevoie

asta e conduita mea si sunt multi care practica acest lucru si prin asta imi mentin "prestatia" noua de fiecare data si suprind prin aerisirea pe care o aduc oriunde merg
Mesaj Re: Flame Scris: Mie Feb 25, 2009 12:34 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
REPET A MIA OARA PEOPLE

Piesele sunt din februarie 2009, dati si voi search la tracklist.
Mesaj Re: Flame Scris: Mie Feb 25, 2009 3:11 am
Duxter
Neconectat
Voluntar
EU vinerea asta vreau sa aud Jennifer Lopez si Adrian in arena...am sa ma duc cu 500e la dj :)

Cars and speeeed!
Mesaj Re: Flame Scris: Mie Feb 25, 2009 4:35 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Duxter scrie:
EU vinerea asta vreau sa aud Jennifer Lopez si Adrian in arena...am sa ma duc cu 500e la dj :)


wtf ?! Esti prea subtil, nu-ti inteleg ideea. :lol:
Mesaj Re: Flame Scris: Lun Iun 08, 2009 11:30 am
booya
Neconectat
Voluntar
Duxter scrie:
EU vinerea asta vreau sa aud Jennifer Lopez si Adrian in arena...am sa ma duc cu 500e la dj :)



vino la mine la cluj cu 500 de euro ca ai sa vezi adrian si jennifer in club cand o sa imi vad eu ceafa :D :lol: :lol: :lol:

www.myspace.com/booyadj Trance and Dance Summer Energy Anthem is up !\:D/
Pagina 1 din 1 [ 7 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair