Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori
Mesaj XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Joi Ian 21, 2010 1:25 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Imagine

Începând cu 30 Ianuarie 2010, Asociaţia Youth Can Do It organizează lecţii de dans electro în fiecare Sâmbătă, între orele 14-17 la Sport Center Suceava (sală de dans echipată profesional - spaţiu destul, oglinzi, sistem audio şi calculator).

Avem până acum 8 înscrişi pentru primele trei luni (5 din trupa Forbidden Dance Crew şi alţi 3 din Night Music). Dacă mai sunt interesaţi şi alţii să participe timp de cel puţin o lună, să lase un mesaj aici.

Lunar tindem să aducem câte un invitat ce să ne înveţe scheme noi :) (dansatori electro cu experienţă din alte judeţe).

Vom arăta că se poate şi-n Suceava ! ;)

FOTOGRAFII:

- vezi aici -
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Vin Ian 22, 2010 2:34 pm
Music_Radu
Neconectat
Membru activ
abia astept :mrgreen:
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Lun Ian 25, 2010 10:03 pm
phoenix
Neconectat
Voluntar
Let's do it! :x
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Joi Ian 28, 2010 3:43 pm
dead_hunter
Neconectat
Voluntar nou
;) super tare....
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Vin Ian 29, 2010 7:22 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Ne vedem mâine. Cei care vin ştiţi ce trebuie să aveţi la voi.

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Dum Ian 31, 2010 12:38 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator

Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Mar Feb 02, 2010 10:42 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Au fost adăugate şi fotografiile!

www.NightMusic.ro/fotografii
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Sâm Feb 06, 2010 2:37 am
Squash
Neconectat
Voluntar
Cum se cheamă prima melodie de pe video ? :D

http://dj-squash.ro
Nu sunt perfect dar nu asta`i ideea !
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Sâm Feb 06, 2010 1:08 pm
Moofex
Neconectat
Voluntar nou
Miles Dyson - Outro

vad ca este si Wolfgang Gartner - Fire power ( a 3-a )

si la faza cu glontul de pe la urma e Will Bailey - The dutty clem ( Aniki will love the bass remix ) :)
Mesaj Re: XX Meeting #5 - Lecţii de Electro Dance Scris: Lun Feb 08, 2010 3:15 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Sambata asta s-a tinut inca un antrenament neoficial, dar pentru ca am lipsit la #5, il voi lua in considerare ca si #5 :P

Am incercat sa-mi aduc aminte miscarile invatate prima oara (dupa 3 luni de inactivitate in domeniu) si sa le combin putin. Cam asta a iesit:


Pagina 1 din 2 [ 16 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair