Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 11:17 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Asociatia "Youth Can Do It" - partener in cadrul proiectului:

Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009)

Ce trebuie sa facem noi?

1. Cupa "Saptamana Tineretului" la fotbal (Duminica, 1 noiembrie 2009, ora 11, terenul de la Hotelul Sagra) - participa echipe reprezentand ONG-uri de tineret, massmedia, administratie, institutii partenere
    * trebuie sa alcatuim o echipa de 8 persoane ce sa joace fotbal
2. Expozitie de arta fotografica "Tineret, Suceava, Europa" @ holul Consiliului Judetean - expozitie de fotografii gen tablou, realizate la calitate buna de pasionati in domeniu
    * sa gasim persoane pasionate de fotografie ce au materiale realizate de ei
3. Seminarul "Exodul tinerilor, o solutie?" (Joi, 5 noiembrie 2009, ora 17) - se vor purta discutii libere
    * avem nevoie de 3 persoane din Asociatie care sa participe la acest seminar
4. European Pizza Party si Seara interetnica a Clubului Interetnic Bucovina (Joi, 5 noiembrie, ora 20 @ Total Chagall) - se vor organiza echipe mixte (reprezentantii administratiei judetene, mass media, institutii, organizatii etnice si ONG-uri de tineret)
    * facem o echipa de cativa membrii si preparam pizza la nivel european :D dupa care ne riscam sa o si mancam
5. Seminarul "Valori Romanesti - Valori Europene" (Vineri, 6 noiembrie 2009, ora 10 @ Consiliul Judetean)
    * aceleasi 3 persoane ce au participat la primul seminar pot participa si la acesta
6. Galele Saptamanii Europene a Tineretului" si "Miss Saptamana Tineretului" (Sambata, 7 noiembrie 2009, ora 16 @ Casa Culturii Suceava) - spectacol cu tinerii selectati in care se vor viziona si filmele premiate la Festivalul de Film Scurt pentru Tineret "Bucovina"
    * cine doreste sa participe la Miss ? :)

Pe langa cele enumerate mai sus ar mai fi:
- festivalul de film scurt "Bucovina" - o provocare lansata tinerilor de a realiza un film scurt cu tema "Bucovina sufletului meu" / participantii la proiect vor fi selectati din institutiile de invatamant din judetul Suceava;
- seara de poezie si muzica folk @ Music Pub (Vineri, 6 noiembrie 2009, ora 19)

Nota: Vor participa invitati din Ucraina si Republica Moldova.
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 11:23 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Haideţi! Aşteptăm doritori pentru a face ceva frumos, practic şi distractiv. ;)

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 11:45 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
daca era in weekend, ma riscam cu maryanucu la bucatareala :D am fi castigat cu siguranta :lol:
dar... in cazul asta, ne pare rau , speram ca se vor gasi alti competitori interesati. multa bafta :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 12:44 pm
maryanucu
Neconectat
Voluntar
dupa cum ziceai si bjey pacat ca nu e in weekend... avand experienta in domeniu ar fi iesit ceva excelent ....numai bine
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 1:43 pm
Dralex
Neconectat
Voluntar nou
Handball nu este?vreau eu la Handball portar.M-ar interesa si expozitia fotografica
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Joi Oct 22, 2009 5:13 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Dralex scrie:
Handball nu este?vreau eu la Handball portar.M-ar interesa si expozitia fotografica


Doar fotbal se va juca. Trimite-mi cateva sample-uri de fotografii la calitate buna.
Mesaj Re Scris: Sâm Oct 24, 2009 1:38 pm
™Dj™Electro™
Neconectat
Voluntar
misto m-as baga si eu daca se poate :D
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Dum Oct 25, 2009 8:30 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
sangre scrie:
la baut bere sau ceva alcool nu este? ca m-as baga si eu...


Nu sustinem ceea ce nu este sanatos.. preferam sportul!
Mesaj Re: Re Scris: Dum Oct 25, 2009 8:31 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
™Dj™Electro™ scrie:
misto m-as baga si eu daca se poate :D


Sure thing, la care doresti sa participi?
Mesaj Re: Saptamana Europeana a Tineretului (1-7 noiembrie 2009) Scris: Mar Oct 27, 2009 12:57 pm
Mada
Neconectat
Voluntar nou
As vrea sa particip la expozitia fotografica.
Pagina 1 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair