Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 23 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 31 vizitatori
Mesaj Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 2:39 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
Servus ! Ma numesc Alina .Sunt din Ploiesti si peste o luna o sa fiu majora,abia astept :roll: .Ascult muzica trance ,in special vocal trance 8-) .Pentru moment ma documentez ,fac cercetari despre Armin si viata lui pentru ca vreau sa fiu un fan adevarat pentru el .Ceea ce a fost la concertul din 28 iunie m`a determinat spre asta :roll: In continuare am de gand sa profit de vacanta asta de vara la maxim ,ca apoi sa tocesc pentru bacalaureat ,caci am trecut intr`a 12`a ...siim sper sa intru la facultatea la care mi`am propus . Ne vedem la House Parade baieti \:D/

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 7:34 pm
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Bine ai venit :) Ma bucur cand aud de noi membri NM tranceri, dar ce te-as sfatui... sa nu te rezumi doar la Armin, trance e mult mai mult de atat, chiar daca el are merite deosebite pentru cat promoveaza si evolueaza stilul asta. Documenteaza-te mai bine despre istoria trance, despre numele care au insemnat ceva in domeniul asta, pentru ca pana la Armin au fost multi :) si fara ei... Armin n-ar fi avut un punct de plecare. Si eu am mers la ultimele lui concerte din 2007 si de anul asta, de la Bucuresti, si nu pot sa descriu senzatia. Dar cu toate astea, prefer sa fiu fan trance decat fan Armin :) Think about it...

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 7:46 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Bine zis bj3y! In primul rand, salutari Alina. Bine ai venit printre noi.Ne bucuram ca mai sunt si fete care asculta trance, cel putin..pe forum..doar pe dDy o avem activa la capitolul asta(:-").Referitor la ce zici, la Armin.:DExista multi producatori si DJ in sfera trance in momentul de fata.Gandeste'te la Shah,Above and Beyond, Orjan Nilsen, Matthew Cerf, Mike Foyle...si toata gasca lor care fac un trance nebun cu totul (love it:X).Iti place Vocal Trance. Take a five, si eu sunt prin zona:D.Mi s'ar parea uneori ca trance-ul fara vocal, parca nu ar mai fi muzica. Si zic uneori :) pentru ca si dub mixurile, si intrumentalele au locul lor.
Anyway, sa nu deviez, Welcome amoung us & Enjoy your stay!
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 9:57 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
Multumesc foarte mult pentru primirea calduroasa .Sper sa ne intelegem bine pe timpul sederii noastre pe acest forum .
Cat despre ce ati spus . . stiu foarte bine ca trance nu inseamna numai Armin .Chiar foarte bine .Ascult multi alti dj ,cat despre Shah este al doilea pe lista mea .Am cateva seturi foarte frumoase Mellomania ,mixate de el .
Primul meu concert Trance a fost cel mixat de Armin ,de asta m`a impresionat foarte mult si mi`a placut la nebunie .In plus albumul Imagine este un album foarte bine pus la punct din perspectiva mea ,care ador vocal-trance`ul .In consecinta am foarte multe motive sa vreau sa fiu un fan adevarat al lui Armin ,asta pe langa ca sunt un fan adevarat al Trance`ului . 8-)

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 10:34 pm
CopaCuFloriDeCucuruz
Neconectat
Voluntar
:mrgreen: welcome :D

where the words fail...music speaks... !
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 10:43 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
Welcome, Alina! :D
happy b`day! si eu vin la hp...nu pierd pentru nimic in lume festivalul!
my summer `08 - Creamfields ro. - House Parade.
Sunt convinsa ca evenimentele astea le voi povesti copiilor, nepotilor si stranepotilor s.a.m.d. :lol:
Si asta e doar inceputul :mrgreen: .

See ya at Haus Pareid! :lol:

>:D<

ailivfortrens!
Mesaj Re: Alina Scris: Mar Iul 08, 2008 11:27 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
thnx ...see you there guys >:D<

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Mesaj Re: Alina Scris: Mie Iul 09, 2008 9:53 am
Simona
Neconectat
Voluntar
Uelcăm Alina ! :D


Real life , depicted in song ...
Mesaj Re: Alina Scris: Mie Iul 09, 2008 2:33 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
hello!

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: Alina Scris: Vin Aug 07, 2009 11:56 pm
bi.unknown
Neconectat
Voluntar
ehee/. revin . am intrat unde vroiam la facultate. Azi am implinit 19 ani, deci de 1 an sunt membra pe aici.. super tare, v`am cunoscut pe unii dintre voi,sunteti super de gasca toti!

keep it real !

Iubirea este ,mai presus de toate ,un dar pe care ti-l faci tie insuti .
Pagina 1 din 3 [ 23 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair