Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 7 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori
Mesaj Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 4:40 pm
triky
Neconectat
Voluntar nou
Salut.Din moment ce am revenit in Suceava dupa o perioada am decis sa caut o comunitate de muzica electronica in care sa ma pot integra.
Muzica electronica in sensul extins ascult cam de prin 97-98.ascultand si oservand scena din cj, mures in special pot spune ca am reusit sa acumulez stiluri destul de diverse in special care provin din partea experimentala.Desi nu m-am aplecat spre partea de dj-ing ma intereseaza mai mult cea de sunet ca si recording de sunete in special outdoor.Activitatea mea strict pe domenul acesta e concretizata in editare si prelucrare audio pentru film de scurt metraj(nu e job deocamdata).
Ca repere privind ceea ce prefer pot spune ca e acid,detroit techno, industrial EBM si mai noi minimal,synth pop,darkwave.
Va salut si sper la o intalnire.m-ar interesa o trezirea scenei din nordul tarii care deocamdata pare ca la nivel de evenimente a ramas putin in urma ceea ce nu e prea imbucurator.Servus
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 4:50 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
Welcome, Triky ! :D

ailivfortrens!
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 5:00 pm
triky
Neconectat
Voluntar nou
Merci,foarte promt raspuns
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 5:06 pm
dDy
Neconectat
Voluntar
:D :D :D

ailivfortrens!
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 5:40 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Salut si Bine ai venit!
Te asteptam la sedintele noastre, dar cum urmatoarea este abia la inceputul lunii octombrie...pff..long time:d
O intalnire cu o parte din noi, poate fi si maine la barbeque-ul din Botosani. La 9:45 [daca nu ma insel], trebuie sa ne intalnim la autogara in centru.
Meet you there si multa bafta!
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Sep 06, 2008 10:29 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
9:45 AM

Detalii aici: viewtopic.php?f=4&t=418

Bine ai venit printre noi!
Mesaj Re: Triky Scris: Sâm Dec 13, 2008 12:27 am
triky
Neconectat
Voluntar nou
Sven Vath va fi in Romania pe 27 martie 2009(biletele pana pe 1ianuarie sunt 35lei) daca nici asta nu merita....
In alta ordine de idei nu stiu cu cine cu as putea vorbi daca as vrea sa invat cate ceva in ce priveste mixingul in special live(dar ma intereseaza daca are cineva synth sau drum mashine).
Pagina 1 din 1 [ 7 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair