Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 2 din 10 [ 93 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 1:14 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Pentru ca mai sunt mai putin de 10 zile pana la eveniment,m-am gandit sa postez detalii legate de transport. Voi scrie cele mai ieftine modalitati gasite.

Suceava - Iasi (cu trenul,pe 13 martie 09)
Plecare 19:39 - Sosire 22:19 - pret 5.2 RON cu reducere elev/student
Iasi - Suceava (cu trenul,pe 14 martie 09)
Varianta nerecomandata ( pentru ca vom merge dupa ce se termina in Skye , in club de afterhours ) :
Plecare 5:25 - Sosire 8:03 - pret 5.2 RON cu reducere elev/student
Variante recomandate:
Plecare 8:00 - Sosire 9:51 - pret 13.5 RON cu reducere elev/student
Plecare 10:32 - Sosire 12:29 - pret 13.5 RON cu reducere elev/student

Botosani - Veresti - Iasi (cu trenul,pe 13 martie 09)
Plecare 18:07(BT) - Sosire 19:10(Veresti) - Plecare(Veresti) 19:54 - Sosire(IS) 22:19 - pret 7.2 RON cu reducere elev/student
Iasi - Veresti - Botosani (cu trenul,pe 14 martie 09)
Plecare 6:26(IS) - Sosire(Veresti) 8:08 - Plecare(Veresti) 8:15 - Sosire(BT) 9:18 - pret 16.7 RON cu reducere copil (nu stiu cat e elev/student,presupun ca e asemanator pretul)
Iasi - Botosani (cu autobuzul,pe 14 martie 09)
Plecare 10:45(IS) - Sosire 13:31(BT) - AUTO DIMAS - pret 16 RON
Plecare 08:00(IS) - Sosire 11:34(BT) - Eurovoyage / Lorion - pret nespecificat

Hai ca is ok preturile si bine ca avem de unde alege. Totusi eu as prefera s-o lungim cat de mult posibil sa ramana o amintire faina cu all inclusive (inclusiv afterparty).

Aveti timp sa va puneti la punct programul,sa puteti participa cu totii. ;)
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 8:20 am
USher
Neconectat
Voluntar nou
hmm .... totusi ii zii de post pe 13 :) ... nuj daca ar fi prea bine de dansat :) ....
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 8:26 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
Variantele cu Botosaniul cred ca raman cu autobuzul, atat la dus cat si la intors. Cu trenul e nebunia de pe lume sa stam atata in veresti. Timpul cat faci cu trenul pana la iasi .... e jumatate din timpul pana la Bucuresti :lol:
Si de after.... eu sunt dispus sa stau, si asa vreau sa raman pana peste zi sa mai rezolv niste chestii prin iasi. Doar ca am nevoie de cazare :) cine se ofera sa ma primeasca ? :roll:

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 8:56 am
Todd
Neconectat
Voluntar
:mrgreen:

- dude .. you only did the beat and the bass ..
- yeah .. so ? do you need more ? because i can get more bass if you want ...
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 10:32 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
@ Usher - numai in Suceava e nebunia asta cu postul, in alte orase fiecare-si vede de viata sa si se distreaza cat e tanar.

@ Bj3y - eu am cautat cele mai ieftine variante ca sa vina cati mai multi. Autobuzul Botosani- Iasi e de doua ori si ceva mai scump ca trenul prin Veresti (16ron, fata de 7,2ron). Fiecare merge cu ce vrea,dar e mai fain in gasca pe drum :)

@ Todd - afterparty ? :roll:
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 10:47 am
Todd
Neconectat
Voluntar
daca se incalzeste si e frumos pe afara .. nici o problema :)) gasim noi un casetofon

Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 11:27 am
jjay
Neconectat
Voluntar nou
INNA HOT :mrgreen: :mrgreen: :D
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 11:50 am
Todd
Neconectat
Voluntar
aia nu e de casetofon ! .. e de telefon mobil ! .. te rog .. fara greseli din astea :lol: :mrgreen:

Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 1:30 pm
InocentEmotions
Neconectat
Membru fondator
Cazare? Nici o pb bjey ... 50 ron taxa de membru :P (stii u la ce ma refer) :D :lol: :lol: :lol:
Gasim noi si casetofon si telefon mobil.... numai ca Ina nu mai e HOT e On and On draga :)

-=* Always Be YourSelf ! *=-
Mesaj Re: 13 martie 2009 - Lansare Filiala Night Music IASI @Club SKYE Scris: Mie Mar 04, 2009 2:36 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Nu mai e nici "on and on" e cu love deja. :))
Pagina 2 din 10 [ 93 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după