Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori
Mesaj Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:10 am
lanamu
Neconectat
Voluntar nou
Hi !!! :D
Ma numesc petrica si sunt din suceava :mrgreen: . Am 13 ani si de cand am inceput sa frecventez partyurile in vox :shock: a inceput sa imi placa foarte mult drum and bassul si dubstepul. Eu as vrea sa incep sa mixez dar deocamdata n-am pe ce :cry: , ma gandeam poate pot sa ma lasi sa mixez pe aparatul tau vlado :) , dar nu cred k este posibil :)). oricum am inteles de la un prieten marian, i se spune duracell ca pentru a ma invata si a ma lasa sa mixez pe aparatele voastre trebuie sa platesc o sum pe 6 luni. :mrgreen:
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:17 am
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
I'm blind

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:22 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
il lasi Vlad sa umble la aparatul tau ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:42 am
Alyena
Neconectat
Voluntar
Neatzaaa! WElcome pe aici...la inceput poti sa mixezi virtual adica cu programe de Dj-it pt calc (cum fac eu :oops: ) bafta :D
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:51 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
si dupa ce inveti in vdj poate iti da vlad aparatul lui :lol:
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 10:57 am
bj3y
Neconectat
Membru fondator
hai vlad, nu fi rau, lasa baiatu sa umble pe aparatul tau. o sa iti fie recunoscator cand va deveni dj mare :D

A day in without trance is wasted day of my life
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 11:08 am
maryanucu
Neconectat
Voluntar
Salut Petrica* din Suceava* ma bucur ca esti atras de dnb si nu de manele ...dar nu crezi ca e un pic cam devreme sa umbli cu aparatul altora? Recomandare: ia si mai cresti un pic si o sa ai mai mult succes! numai bine.






*-substantive proprii
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 11:11 am
lanamu
Neconectat
Voluntar nou
maryanucu, tu crezi k sunt un pusti oarecare care vrea sa se dea smecher ca mixeaza si din astea dar nu e adevarat. Sa nu zici chestii de genu pana nu ma cunosti in realitate. :mrgreen:
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 11:24 am
maryanucu
Neconectat
Voluntar
Petrica , esti un pusti oarecare , dar eu ti-am dat un sfat nu trebuie sa il iei ca pe o jignire.La 13 ani inteleg ca e multa "smecherie si din astea" ..deci ar trebuie sa plec ca se umple tara cu "smecherie" tanara...Iti doresc numai bine si spor la aparat.
Mesaj Re: Petrica Scris: Lun Iun 21, 2010 11:24 am
djedd0
Neconectat
Voluntar
Vedem cum te descurci in vdj si pote iti dau eu aparatul meu :D:))
Pagina 1 din 3 [ 24 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair