Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori
Mesaj dj xados Scris: Vin Iun 25, 2010 6:40 pm
dj xados
Neconectat
Voluntar nou
Salut sunt Alex din IASI am 18 ani si sunt pasionat de muzica electronica :P as vrea sa fac si yo parte din night music. Lucrez in vdj de 2 ani... dar sunt dispus sa incerc si alte ... softuri deobicei invats repede ..numai ca ma descurc destul de bine cu vdj. :mrgreen:
Mesaj Re: dj xados Scris: Vin Iun 25, 2010 6:55 pm
Alyena
Neconectat
Voluntar
welcome pe aici Alex:D have fun ;) :D
Mesaj Re: dj xados Scris: Vin Iun 25, 2010 7:13 pm
Adynis
Neconectat
Voluntar
salut ..bine ai venit printre noi. Ce alte softuri ai mai folosit inafara de vdj ? ne poti prezenta vre-un set? ai folosit si playere pana acum ?

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: dj xados Scris: Sâm Iun 26, 2010 5:43 pm
dj xados
Neconectat
Voluntar nou
Iafara de vdj am lucrat cu mixmeister tractor ji nijte programele mai mici , ar la playere deocamdata nu am lucrat dar .. o sa invats.. ji la alea e pusn mai greu pt ca lucrez doar cu sunetul . Un set deal meu ar fi asta http://www.dump.ro/audio/xados-live4/22 ... 9tJqMX13gl Sper satzi placa !
Mesaj Re: dj xados Scris: Sâm Iun 26, 2010 10:30 pm
DjGabi
Neconectat
Voluntar
Welcome!

O jumatate de.............Tesla System!
Mesaj Re: dj xados Scris: Dum Iun 27, 2010 9:33 am
Adynis
Neconectat
Voluntar
In primul rand, ai putea sa te limitezi prin a vorbi corect, fara inlocuiri de litere precum "ji, niste, invats, satzi ... " si lista poate continua. Prin asta nu demonstrezi ca ai 18 ani, nu stiu de unde luati limbaju asta toti.

in al 2lea rand, setul care l-ai postat u nu il poate accesa nimeni. Serverul este picat (cel putin asa ii la mine) reposteaza-l in alta parte.

Timpul conexiunii a expirat
Serverul de la www.dump.ro nu răspunde suficient de rapid.

Muzica este plăcerea pe care mintea umană o simte din numărare fără să fie conştientă că numără.
Mesaj Re: dj xados Scris: Mie Iun 30, 2010 10:20 am
Shadow
Neconectat
Membru activ
bine ai venit printre noi !
Mesaj Re: dj xados Scris: Sâm Iul 03, 2010 10:56 am
SprinTe
Neconectat
Membru activ
Welcome
Pagina 1 din 1 [ 8 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după
cron

Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România
Ora este UTC+02:00 UTC+2
subMerged by redhair