Prima pagină FAQ Autentificare
NightMusic.ro
Promoting Electronic Music
Pagina 3 din 7 [ 69 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect

Primul mesaj necitit Versiune printabilă
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Vin Aug 20, 2010 7:05 pm
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
vlad primim o confirmare pentru cei care ne-am inscris?
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Vin Aug 20, 2010 7:18 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
CHRIS FERRES scrie:
vlad primim o confirmare pentru cei care ne-am inscris?

Dupa ce se incheie perioada de inscriere, daca se depaseste numarul de 15 persoane la concursul de DJ, se vor selecta concurentii si vor fi anuntati.

Oricum la toti ce au trimis mail de inscriere, am trimis deja email de confirmare ca s-a primit emailul. Daca nu ai primit si ai email gratuit (pe yahoo spre ex), verifica in directorul SPAM.
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Vin Aug 20, 2010 10:36 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
A fost adăugat şi trailerul video al festivalului !
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Vin Aug 20, 2010 11:02 pm
NiCoTyN
Neconectat
Fost membru
Puteţi folosi şi din astea dacă vă ajută :lol: :lol:

Imagine

Ţie... popor ingrat... nu-ţi va rămâne nici cenuşa mea !!!
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Sâm Aug 21, 2010 11:47 am
GabbyDJ
Neconectat
Membru fondator
genial =)) anjunabeats music maker=))) 8-)

Aka Gabriel Van Gherling
"Music is driving me crazy"
http://www.myspace.com/djgabriello"
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Dum Aug 22, 2010 9:26 am
Vlado
Neconectat
Membru fondator
E ultima zi de inscrieri!

Daca nu v-ati hotarat pana acum sa participati, acum e momentul :)

Premii consistente va asteapta, de pierdut n-aveti nimic de pierdut deoarece inscrierea este gratuita, trebuie doar putina determinare din partea voastra ;)

Succes!
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Dum Aug 22, 2010 8:53 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Acestea sunt locatiile pentru cine nu le cunoaste:

Picadilly Pub: www.inSUCEAVA.ro/blog/pub-picadilly-suceava
Office`s Club: www.OrasulSuceava.ro/unde-iesim/cluburi ... ub-suceava
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Dum Aug 22, 2010 10:05 pm
DjScorpyon
Neconectat
Voluntar
Avem o pagina numai a noastra in Zile si Nopti! :D

Imagine
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Lun Aug 23, 2010 10:43 am
CHRIS FERRES
Neconectat
Voluntar
Deci cine sunt concurentii la producing?
Mesaj Re: [25-27.08.2010] NIGHT MUSIC - Festival antiviolenţă II Scris: Lun Aug 23, 2010 6:18 pm
Vlado
Neconectat
Membru fondator
Lista cu participanţii confirmaţi că vor veni:

Concursul de DJ - NIGHT MUSIC ( DJContest.ro )

Singura schimbare în regulament este că fiecare DJ va avea câte 20 minute la dispoziţie pentru a mixa.

Concursul de producţie muzicală - NIGHT MUSIC

Pagina 3 din 7 [ 69 mesaje ] Scrie un subiect nou Scrie un subiect nou   Răspunde la subiect Răspunde la subiect  

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum
Mergi la:  
Afişează mesajele din ultimele: Sortează după